Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Érdemes áttérni a kristályos...

Érdemes áttérni a kristályos szilikonos alomra? 1 hónapja van nálunk,6 hónapos a talált cicánk. Eddig a hagyományosat használta, rá fog-e szokni a szilikonosra?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen javaslom. Nekem egy cicánál havonta kellett cserélni az egészet, úgy, hogy közben azért persze a kakit kiszedtem belőle, de azt is teljesen kiszárította. Semmi kellemetlen szagot nem árasztott. Nagyon jó találmánynak tartom. Szerintem, ha a cica tudja hol van az almos tálja, és egyébként is használta, akkor nem lesz gond az átszoktatással.
2011. febr. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen mindegy milyet használsz! Mind a kettőt kell takarítani! Ha nem teszed teljesen mindegy h 500 Ft-os vagy 5000 Ft-o az alom, büdös lesz.

Egyébként ma már a sima nem szilikonos almok is beszívják a vizeletet és összecsomósítják. Ugyan így a kakinál is. A szilikonos alom is csak pénz fogás.

De ma már lehet kapni olyan wc-t ami takarítja magát. Még elég drága 50.000 Ft körül van, de állítólag a lusta embereknek megéri :)

2011. febr. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem teljesen jó a szilikonos alom. Kb. hetente szoktunk egyáltalán felé nézni, olyankor kikapkodjuk a kakit, és egy hónapban egyszer kidobjuk úgy, ahogy van, és jöhet az új. Még soha semmiféle szagot nem éreztem, és anyukám se, akinek pedig érzékeny az orra, és nem is együtt élünk, tehát nincs hozzászokva a szaghoz. És amit ő szagolt az már három hetes alom volt.


Szerintem nem lehúzás, legalábbis az olcsó almokat sokkal gyakrabban kell cserélni, takarítani, és azok büdösödnek is.


Én nagyon ajánlom, nekünk bevált. Állítólag a szoktatásnál meg az a trükk, hogy berkod a szilikonost alulra, és fölé egy kis rétegben teszel a régiből, így meg fogja szokni.

2011. febr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó a szilikonos, mi is azt használunk és a macskák is szeretik. De csak akkor éri meg ha tényleg kibírja az egy hónapot. Nekünk két macskánk van, két külön wc-vel és az idősebbnek jó egy hónapig egy adag, de a kisebbnek csak 2 hétig jó mert sokkal többet pisil mint a nagyobb (sokkal többet eszik és iszik is). Így viszont már nem éri meg ezért át is fogunk térni más, olcsóbb fajtára.
2011. febr. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!