Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy hívják a cicádat?

Hogy hívják a cicádat?

Figyelt kérdés
Hogy néz ki, és miért pont az a neve? :)
2011. márc. 1. 15:42
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
vOLT Frici,Akic,Foltos, Sanyi,Bendegúz,Huba, Franciska őket sajnos vagy likvidálta a szomszéd kutya, vagy anyukám ajándékozta el kisebb korukban.Most Bogyó cicám van, azért mert olyan kis dilibogyó.Hosszú szőrű, valamilyen keverék lehet, cirmos mintás kandúr.Irdatlan nagy....
2011. márc. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:

Ja és van nég otthon 6 :)

Cili-cirmos

Pumi-szürke-fehér,Cilike tesója

Berci-szürke fehér

Molly-hófehér perzsa-házi keverék

Alfi-zsemleszínű abeszin-házi keverék

Maggie-fekete-hasa fehér házicic

enyém brit-házi keverék.

Nálunk igazából cicaparadicsom van...:)

2011. márc. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 nessza5 válasza:
Az enyémet Áninak hívják (Ánákin)
2011. márc. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 nessza5 válasza:
kb fél éves házi cica fehér szürke lány Áni Ánákin Bandi Rudi Mocsok....sok neve van..
2011. márc. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém sziámi és mivel "kívül" barna és a hasa környékén fehér ezért lett kókusz a neve... amúgy nagyon édes cica a kutyákkal is haverkodik de most az agyamra meg mert tüzel(IVARTALANÍTTATÁSRA VAN IDŐPONT úgyhogy nehogy azzal jöjjetek :)
2011. márc. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%

Az én ciccemet Bertoldnak hívják. 10 hónapos vörös félperzsa fiú cica. Azért lett ez a neve, mert nem szerettem volna megszokott nevet adni neki, mert nagyon sokat vártam rá, és mert ő az első szobacicám.:)


Egy kép róla:

[link]

2011. márc. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 tetris ***** válasza:

A mienket úgy hivják, Lukrécia, de mi csak Lucinak hívjuk. Már nagyon öreg, 15 éves, hosszú szőrű, fekete-fehér. A pofiján már őszül. Rengeteg egeret hozott már haza, és egyszer egy fehér színű patkányt is.

Egyszer ellett, 4 kiscicája született, mindet eljándékoztuk. Utána ivartalanítva lett. Nagyon jó cicamama volt. Időnként Maminak is szólítjuk.

Nagyon-nagyon-nagyon-nagyon szeretjük.

2011. márc. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

Az én cicám 03.20án lesz 1 éves. :)

Kis gombóc, nagyon szereti a hasát.

Fóka jegyű himalájai perzsalány. Szofinak hívják.

Azért lett ez a neve, mert amikor kaptam akkor nem tudtam mit adjak neki és megnyitottam a macskanévnaptár oldalát és ezt láttam meg először. Nekem is tetszett így ez lett a neve. :)

Egy kép róla:

[link]

2011. márc. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Nagyon cuki a kis Bertold,de a Szofi se kutya :D:D:D
2011. márc. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
[link] a neve Folti
2011. márc. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!