Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Már itt van ilyen hamar a...

Már itt van ilyen hamar a macskák tüzelési ideje?

Figyelt kérdés

Van 2 lány macskám, az egyik nagy szürő perzsa, a másik tigrismintás, és járnak ide kb egy hete a kanmacskák és visitanak hivják a lánymacskáimat, és ma meg láttam hogy a hóba a macskám hempereg visit és kelleti magát a kanoknak. ÉS hiába hivtam nem fogadott szót.

De nem láttam h valami történt volna köztük mert a kan kb 1 méterre a macskámtól lapitott és nézte.

Remélem idöben közbe léptem , mert nem szeretném ha olyan csúnya fekete sovány , törött farkú rühes macska csinálná fel az enyéimet.

Meg fogtam és betettem a macskákat a melléképületbe, mert ott szoktak aludni, csak nappal engedjük ki.


Este egy nagy cirmos macska szokott még járni hozzájuk. Azt ide engedem mert az szép macska. Nem olyan mint amaz csúnya ,fekete ,sovány , törött farkú, rühes.


Ha egyszer párzik a másikkal akkor biztos megfog nyugodni? És nem tüzel aztán ha terhes lesz?


2011. márc. 1. 16:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nálunk van egy macska, nem a mienk, de itt lakik, és szerintem ő ár át is esett a párzáson, mert gömbölyödik rendesen.


egyébként, ha egyszer már csinálta, nem nyugszik le. Amíg tüzel, többször is pározhat, ha megfogant, ha nem.

2011. márc. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem viszed el ivartalanítani őket, ha nem szeretnéd, hogy 'csúnya' macska legyen a picik apja? Meg honnan tudod, hogy ki fogja felcsinálni szegényt? De ha napközben kinnt vannak, akkor biztosan lesznek picik áprilisban legkésőbb május elején...

Az meg h rühes, meg vékony, meg törött a farka nem azt jelenti, hogy a kicsik is olyanok lesznek... ez a valóság, nem rajzfilm!

2011. márc. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha sikerült az akció, akkor biztosan nem fog tüzelni nyár közepéig. Aztán ha a kicsik megnőttek akkor megint újra kezdi majd, abból lesznek az őszi cicák, amik nem kellenek senkinek, mert nem nő meg a télre...

Vidd dokihoz!!! Még nem késő elkötettni és akkor nem lesz még több kóbor cica a menhelyeken, utcákon.

2011. márc. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod, hogy a "csúnya" macska felcsinálja a tiédet, ivartalanítsd mindkettő macskád.
2011. márc. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem szeretném ivartalanitani, mert a kismacskákat szeretném meghagyni.

Csak ha lehet ne olyan csúnya macskától legyen.

2011. márc. 1. 21:09
 6/12 anonim ***** válasza:
Minden kismacskát megtartasz? Jó gazdag lehetsz. :D Két nősténytől 1 évben számíthatsz jó pár alomra. De remélem mindegyik attól a csonka farkú utcai macsektól lesz :D
2011. márc. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem magamnak tartom meg az összes macskát, hanem az ismeröseimnek kellenek cicák. De én is hagyom meg 1-2 db-ot.


Azért ne már attól a csúnya macskától legyen kiscicája a szép perzsa macskámnak, és a tigrismintásnak.

Ma kilestem és a perzsa egy szép cirmossal párzott ma.

2011. márc. 2. 19:29
 8/12 A kérdező kommentje:
És azóta levan nyugodva, most este még hányt is. Gondolom akkor lehet hogy terhes...:D
2011. márc. 2. 19:30
 9/12 anonim ***** válasza:

Atya isten... o.O

Minek neked macska...Szerinted ez úgy megy h párosodik és elhányja magát??? A magad fajta felelőtlen macska tartóknak nem adnék macskát még a kezébe sem!

Tudod te, hogy egy perzsa macska szervezete, imminitása milyen érzékeny??? Remélem elkapja a FIP-et vagy a FeLV-et és nem kell szerencsétlennek évente hallom számra fialnia..

Nem is értem ha nincs pénzed ivartalanítani, akkor honnan volt egy perzsára??

Szerintem mikor biológia óra volt az iskoládban ott te nem igazán vettél részt. Ez egy állat és nem EMBER!!! Bár lehet több esze van mint neked!! Vagy még nagyon gyerek vagy vagy az IQ-d egy NULAAAA!!!

2011. márc. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Attól hogy nincs ivartalanitva az nem azt jelenti hogy nincs rá pénzünk.

Ha felelötlen lennék akkor nem lennének macskáim.


Ezt a perzsa macskát találtam az utcán, a köves út közepére volt kidobva, kb 2 hetes volt. Jó hogy nem hagyom ott elpusztulni.

Ha felelötlen lennék akkor nem neveltem volna fel, és nem szoptattam kisüvegböl, nem hívtam volna ki az állat orvost , már amikor egy kicsit felvolt dagadva a lába mert megszurta valamibe akkor is az orvost hivtam ki hozzá. Vagy amikor láttam hogy kedvetlen meg ilyenek , már azért is kihivtam az orvost, mert szeretem és féltem öket.

Ha felelötlen lennék nem tettem volna meg ezeket macskákért.


Azért tettem fel ezt a kérdést mert nekem soha nem voltak még lány macskáim, csak kanok voltak.

Karthauziak fajták.

2011. márc. 2. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!