Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Már itt van ilyen hamar a...

Már itt van ilyen hamar a macskák tüzelési ideje?

Figyelt kérdés

Van 2 lány macskám, az egyik nagy szürő perzsa, a másik tigrismintás, és járnak ide kb egy hete a kanmacskák és visitanak hivják a lánymacskáimat, és ma meg láttam hogy a hóba a macskám hempereg visit és kelleti magát a kanoknak. ÉS hiába hivtam nem fogadott szót.

De nem láttam h valami történt volna köztük mert a kan kb 1 méterre a macskámtól lapitott és nézte.

Remélem idöben közbe léptem , mert nem szeretném ha olyan csúnya fekete sovány , törött farkú rühes macska csinálná fel az enyéimet.

Meg fogtam és betettem a macskákat a melléképületbe, mert ott szoktak aludni, csak nappal engedjük ki.


Este egy nagy cirmos macska szokott még járni hozzájuk. Azt ide engedem mert az szép macska. Nem olyan mint amaz csúnya ,fekete ,sovány , törött farkú, rühes.


Ha egyszer párzik a másikkal akkor biztos megfog nyugodni? És nem tüzel aztán ha terhes lesz?


2011. márc. 1. 16:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Na erről beszéltem... Mese szépen beszélsz! Igazam volt h az IQ-d vetekszik a nullával.

Elménnék én oda ahol perzsa macskákat dobálnak az utcára 2 hetesen! Hát ha akad valami szép.

Tudod rengeteg az ÁRVA macska van ma ebben az országban. Minek kell még szaporítani őket?

Elmondom neked, hogy 1 macska 1 párzási időszakban akár 3 kandúrral is párosodik... Szóval benne van a pakliban, hogy fekete macska is 'apa' lesz a sok közül.

Nekem volt kinnti cicám, aki egy ilyen halálos nemiúton terjedő betegségben pusztult el. Egy perzsa macskának ( már ha tényleg az... és nem csak egy hosszú szőrű keverék) SOKKAL gyengébb az immunitása. Tudom miről beszélek közel 6 éve van perzsám. Aki csak lakásban él. Oltott, féregtelenített, törzskönyves cica. És elmondom neked, hogy a cipődön a lakásba bevitt bacik, kórokózok is btegségek okozhat náluk...

Betegség lefolyása:

Hirtelen fogyás, étvágytalanság, láz ... stb. Ha ezt elkapja akkor majd hiába hívod az orvost, meg eteted cumis üveggel, el fog pusztulni a macskád!

Linkelj már egy képet a 'perzsa' cicádról! Megnézném...

Bár gondolom úgy sem fogsz... na mindegy nem fogok itt veszekedni veled. Úgy ölöd meg a macskádat ahogyan akarod! Sok sikert hozzá.

Páá

2011. márc. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

[link]



Ugyan ilyen , csak kisebb mert még fiatal.

2011. márc. 3. 08:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!