Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Milyen cica ez? Úgy néz ki mint egy csizmás kandur. A farka és mind a 4 lábszára olyan mint a feje. Szoval?

[link]

2011. márc. 5. 19:28  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
A kérdező kommentje:

Ja és a szeme szine változó,hol piros,hol kék,de álltalában ilyen,és nagyon értelmes.

# 1/19Időpont 2011. márc. 5. 19:32 Privát üzenet
Valami thai macska féle.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/19Időpont 2011. márc. 5. 19:33 Privát üzenet
Ez sziámi macska

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/19Időpont 2011. márc. 5. 19:36 Privát üzenet

ez a sziámi

[link]

[link]

ez meg a thai

Bár a népnyelvnek nem sikerült 30év alatt még rögzítenie ezt.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/19Időpont 2011. márc. 5. 19:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Na ezért kérdeztem,mert még mindig mást és mást mondanak róla.Azért szeretném megtudni,mert olyan okos,hogy az elképesztő.Jön elém a kapuba,a lábam mellett jön.Ha szolok neki,egyböl jön (visszajön)és amikor szeret engem turbékol,mint egy galamb.Most másfél éves kandur,és amibe még különbözik a többitől,az az,hogy a nap bármelyik pillanatába tudna enni.Nem ugy mint a többi.

# 5/19Időpont 2011. márc. 5. 19:49 Privát üzenet
Nekem is ilyen van. Hivatalosan thai macska, de nevezik kerek fejű sziáminak is.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/19Időpont 2011. márc. 5. 19:56 Privát üzenet

Thainak látszik, nekem is olyan volt, [link]

Valóban okosak és nagyon jól taníthatóak. Volt itt a városban egy néni, ő úgy járt a piacra, hogy a cicája ballagott mellette, mindenféle póráz nélkül.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/19Időpont 2011. márc. 5. 20:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hát ez az.Ez macsek nekem: Vidámság,néha a hasam fogom ugy röhögök rajta,Nyugalom és ami még érdekes nem a többi macskát keresi,hanem ,vagy egyedül van,vagy engem keres.Én nem tanitottam,csak szeretgettem,szeretem.Meghalok tőle,de miből lesz ilyen cica? Fajta??? Papa, Mama? Mert nekem ez is talány ki a szülő?

# 8/19Időpont 2011. márc. 5. 20:11 Privát üzenet
Sziámi/Thai esetleg Somali(remélem így kell írni)

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/19Időpont 2011. márc. 5. 20:15 Privát üzenet
MÁR TÖBBEN LEÍRTUK: ez thai macska, ez egy különálló fajta.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/19Időpont 2011. márc. 5. 20:21 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy hívják ezt a rózsaszín csizmás nőt?
15 hónapos (csizmás) gyereknek érdemes bundazsákot tenni a babakocsiba?
Fiam pár napja eltörte a bokáját, az egész lábszára be van gipszelve, trombózis veszély?
Mikor lesz moziban a Csizmás kandúr? :D
Ma reggelre piros pöttyös lett a babám lábszára. Oka lehet az, hogy vasárnap gyomorrontásom volt tejterméktől?
Mekkora a külömbség a rövidcsizmás és a hosszúcsizmás külmotorok között? Mit kell mérni a csónakon, hogy el tudjam dönteni, hogy milyen hosszó csizmás motor kell?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!