Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen cica ez? Úgy néz ki...

Milyen cica ez? Úgy néz ki mint egy csizmás kandur. A farka és mind a 4 lábszára olyan mint a feje. Szoval?

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 5. 19:28
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Idegesnek tetszik lenni???
2011. márc. 5. 20:24
 12/19 anonim ***** válasza:

Ezzel a képpel már volt feldobva kérdés a héten... Mi a lényeg vele kapcsolatban? Hogy mennyire édes? Hogy milyen fajta? THAI MACSKA!

Csak mert nekem meg van egy fóka jegyű himalájai macskám. Velem van éjjel nappal még sem teszem fel 2 naponta h jaj szép? Meg édes? Meg mit gondolsz róla...

Ez már ilyen beteges unatkozás??? Tiszelet a kivételnek...:S

2011. márc. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Akkor az az igaz amit te irtál utolsó ugye?Azért ir másmilyet más.Honnan tudom akkor,hogy neked van igazad,ha más mást mond.Igen szoktam unatkozni az olyan válaszon,amit te irtál.Tisztelettel
2011. márc. 5. 22:19
 14/19 anonim ***** válasza:
Thai
2011. márc. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Mivel nem tenyésztem őket,csak házimacskáim vannak,ez 5-öd magával kis fehér cicaként az egyik házimacskámnál láttam,hogy szoptatja őket,3-at elvittek,aztán ennél a kettőnél fél éves korukban vettem észre,hogy máshogy viselkednek,mint a házi macskák.Egy ismerősöm feljött és azt mondta sziámi fóka 24.Na én itt megkérdeztem,hátha valaki tudja biztosan,ezért nem kell megharagudni.És akkor a házi macskám ellopta valahonnan őket,vagy hogy is van ez.Akit zavar ez a kérdés ne feleljen.Köszönöm
2011. márc. 6. 17:12
 16/19 anonim ***** válasza:

Mennyit nyavog? :) Csak mert lehet _Nagyon_ sziami jellegu hazimacska is, ha az osei kozott van(nak) sziamiak.

Amugy a (fel)sziamik nagyon ertelmesek. Nekem is van (bar o pettyes, siman eladhato lenne bengalinak) de o is kiemelkedoen ertelmes.

2011. márc. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Amelyik a képen van szinte semmit.A tesoja aki kint él,néha haza jön,neki a hátán 15 cm hosszan sötétedik a ször,na amikor azt nyalja morog,ennyi,szoval nem nyávogosak.
2011. márc. 7. 17:14
 18/19 anonim ***** válasza:
sziámi, nekünk is van egy lány, és tényleg olyan vöröses a szeme vagyis a pupillái ha rásüt a nap, de amúgy szép kék szeme van, olyan jófejek a sziámik, beszélő macskák xD
2011. ápr. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
úgy tudom hogy a thai az is sziámi csak a "régebbi változata" de nem tök mind1
2011. ápr. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!