Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Brit rövidszőrű cicát szeretne...

Brit rövidszőrű cicát szeretne a párom. Mik a tapasztalatok ezzel a cicafajtával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nekem egész életemben voltak cicáim, de mind házimacska volt. Olvastam a brit rövidszőrű cicáról jellemzést, de kíváncsi vagyok személyes tapasztalatokra is. Milyenek a brit cicák? Milyen velük az élet?
2011. márc. 6. 08:05
 1/8 anonim ***** válasza:
édes,aranyos,bújós,szépséges,falánk,csengőhangú,kedves,bamba,csendes,alkalmazkodó,falánk álomszuszék. imádnivaló, nagyon nagyon szeretem.
2011. márc. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szóval bújós! :P Az jó! :)))


Én olyan cicát szeretnék, aki az ölembe ül, ha számítógépezek, vagy tévézek, akit lehet simogatni, dédelgetni, és igényli is a sok szeretetet.


Neked milyen színváltozat van?

2011. márc. 6. 09:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem honnan fogod beszerezni? Én is akarok ilyen cicust :)
2011. márc. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Párom veszi majd, még nem tudjuk honnan. Ezüst-cirmosat szeretne. ;)
2011. márc. 6. 12:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Pont ez az egyik olyan macskafajta, amire nagyon tud hasonlítani egy rendes házi cica is. Én inkább azt javaslom, kevesebb az esélye, hogy megbetegszik, szívósabb, és ugyanúgy bújnak, de neked voltak házicicáid, pontosan tudhatod :) Hozzatok egyet menhelyről, interneten lehet keresni egy szép szürke cicát :)
2011. márc. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most nézem, ezüst-cirmos, ilyet is lehet találni, nekem volt ilyen házi cicám, pont úgy nézett ki.
2011. márc. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
az én cicám brit kék fajtájú. Budapesten vettem törzstenyészetből,kiállítási minőségű tenyészállatként,de aztán nem volt szívem mégsem többnapos rendezvényekre ráncigálni,mert olyan kis érzékeny a lelke:) legszívesebben egész nap csak csucsukál az ölemben vagy mellettem,csak enni kel fel. időnként a másik macsek-aki sziámi-lekever neki egyet csak úgy játékból. na akkor felhúzza magát az én kis tündérkém,fúj és morog,és jól megagyabugyálja.
2011. márc. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az utolsó nagyon éééédi!
2011. márc. 7. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!