Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tapasztalatok a brit rövidszőr...

Tapasztalatok a brit rövidszőrűvel kapcsolatban? X)

Figyelt kérdés
Szeretnék egy ilyen cicát, de nincs senkinek az ismerettségi körömben, így nem tudom, milyen természetű stb. Saját tapasztalatokat várok! Előre is köszi!!
2010. júl. 30. 11:11
 1/5 anonim válasza:

Szia!

Nekünk volt egy brit oroszkék rövidszőrűnk.. nagyon okos cica volt. :) és gyönyörű.. csak ajánlani tudom :D

4 éves volt..nemrég halt meg. :(

2010. júl. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ők igazi szobacicák. Nagyon nyugodt fajta.Jól elvan lakótelepi lakásban is.Több színváltozata van.Rövid szőre miatt könnyen tisztán tartható.Nem túl igényes.Megjelenése csodálatos,méltóságteljes,igazi angol Úr/Úrhölgy. Milyen színűre vágysz?
2010. júl. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kék színű lesz a kicsike, és, ha minden jólmegy 3-4 hét múlva érkezik... de ez még nem biztos :) Egy kislány lesz, de még nincs neve.. :DA te cicádat, hogy hívták? :D
2010. júl. 30. 15:46
 4/5 anonim válasza:

Első vagyok.

2 neve volt, de én mindíg úgy hívtam hogy Husi, és fiú volt. :)

2010. júl. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de cuki :D Husi
2010. júl. 31. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!