Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskámat hogyan tudnám...

A macskámat hogyan tudnám betanítani, hogy ha szólok neki "vágtatson" vagyis jöjjön? Tehet hogy halgasson a nevére a név samu

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 19:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sok idő, de jutifalattal, a neve ismételgetésével megtanulja.
2011. márc. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

XDD a nevét meg fogja tanulni, de csak akkor fog "vágtatni" ha úri macska kedve úgy akarja:))

jutifalatokkal gyorsabb mozgásra ösztökélheted,de van amikor arra is bagóznak.

2011. márc. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Maximum valami finomsággal, kajával. A macskafélék alapvetően megőrzik a saját belső függetlenségüket, és ritkán érzik azt, hogy "kötelességből" tegyenek meg valamit, ha ők azt éppen akkor nem akarják.
2011. márc. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
értem
2011. márc. 8. 19:36
 5/14 anonim ***** válasza:

A mi cicánk nem tudom, hogy a kutyától leste el, vagy csak tudta, hogy ha hívjuk, szólítjuk valami jó dolog vár rá, de tanítás nélkül jött. Annyit mondtam neki, hogy: ..., gyere, cicc-cicicc.

Ő pedig futott oda. Ha valahol távol volt, akkor csak a neve és a cicc-cel hívogattam. Ha meghallotta, akkor futott megnézni, hogy mit kap.

Legtöbbször a hívást követően kaját kapott, lehet emiatt volt ez. Amúgy a te cicád mennyi idős? Mert ha még kicsi, fiatal, akkor idő mire megszok titeket, az új helyét és, hogy Samu az ő. Próbáld úgy, hogy: Samu, cicc. Azt hallottam -bár lehet nincs benne igazság-, hogy a cica a 'C' betűs szavakra figyel fel. A miénk neve is tartalmazott c-t.

2011. márc. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
ő olyan 1 éves kandúr:) [link]
2011. márc. 8. 19:48
 7/14 anonim ***** válasza:

gyönyörűszép a cicád:) minden etetéskor úgy hívd, hogy Samu cic-cicc, Samuci gyere cicicicicc.előbb utóbb összekapcsolja az evést a ciccel és rohanni fog.

azért csodálkozom, hogy ez egy éves korára nem alakult ki.

lehet, hogy menhelyi cica volt ?

2011. márc. 9. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A miénk hallgat a nevére. 1 éves, és nem csináltam vele semmit. Ő ilyen. Én amikor hívom puszikat dobok neki, és már fut is.
2011. márc. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A lenyeg, hogy hivast osszekapcsolja valami jo dologgal, jellemzoen a kajaval. Vagy a simogatassal. Szoval ha hivod, es odajon, akkor adj neki jutalomfalatot. Amit aztan fokozatosan elhagyhatsz ^^
2011. márc. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nem vagyok vele sokat hétvégenként vagyok csak ezért valószínű mennyi egy ijen jutalomfalatcsomag csak,hogy mennyi pénzt vigyek magammal
2011. márc. 9. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!