Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Utólag be lehet adni a cicákna...

Utólag be lehet adni a cicáknak az oltásokat?

Figyelt kérdés

2 napja kaptam egy 10 hós kandúrt. És eléggé felidegesített, amikor hoztam, hogy a volt gazdája a szemembe mondta, hogy a cica egy fájdalomcsillapítón kívül, még SEMILYEN kötelező oltást nem kapott! Én pedig szeretnék neki valahányat beadni, mert ez nagyon zavar...

Mennyit lehet így több hónaposan neki beadni? És milyen időközönként?


2011. márc. 10. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Be lehet adni minden oltást, persze. De hogy hogyan, miket és milyen időközönként, azt az állatorvos tudja neked megmondani.
2011. márc. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a dokitól, nekünk is volt ilyen cicánk és kombinált oltást kapott :)
2011. márc. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Legközelebb holnap rendel, hívom is majd :)
2011. márc. 10. 15:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden cica kombinált oltást kap, amit egy hét múlva meg kell ismételni, aztán minden évben újra. Féreghajtót szintén kap ilyenkor. Bármikor el lehet kezdeni, de nyilván minél hamarabb védett lesz, annál jobb.
2011. márc. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!