Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van cicád? (Kérdésed túl...

Van cicád? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Hogy került hozzád? Hogy hívják? Mutathattok képeket is. ^^
2011. márc. 11. 19:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ha én nem b*sztam fel magam, a f*szságaitokon akkor te is kussoljál. Normális stílusban leírtam amit akartam. Mondtam már, k*rvára nem érdekel mit hiszel és mit nem. Én hoztam el a cicát, 4 hetesen, tehát 1 hónaposan. De ezek szerint még nem jártatok menhelyen, nem tudjátok mi van az örökbefogadási szerződés mögött. Sz*rok rá, mit hisztek, kötekedjetek a k*rva anyátokkal. De ha bármelyik kutyának valami problémája van, írjon emailt, aztán ott megbeszéljük a helyet és időt. Szakítok rátok időt. Budapesten élek, emailben a címet is leírom. Élőben lehet ugatni, itt kussoljon mindenki. Ez egy KÉRDEZZ FELELEK oldal, ahol senki sem kíváncsi rá, hogy ki mit hisz.

INNENTŐL KEZDVE EMAIL KUTYÁK.

2011. márc. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
jolvan látom egy mocskos cigány vagy, sajnálom szegény macskát : )
2011. márc. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
nekem is van Samunak hívom 1-éves utcán talaláltam
2011. márc. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

off: szerintem lehetséges h menhelyről 4 hetesen hozott kiscicát hiszen nm minden alapítványnak van arra pénze/ideje hogy foglalkozzon egy ilyen fiatal cicával

on: nekem most sajnos csak 1 van . Egy 16 éves tonkizén cica.A neve Gréta:) 2 éve halt meg a másik cicám. Ő egy sziámi cica volt. Leilának hívták. 12 évesen halt meg :(

2011. márc. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Dony a neve( a spanyol Don szóból, mert Ő a boss, ha nem vagyok itthon).A gazdája otthon van (az exem)én meg itt vele.Spanyol macska, így a neve is spanyol.Félig sziámi, félig házimacska.Vörös csíkos.Kép itt az állatok mappában:


www.georgepictures.com

Van több is, de nem tettem fel.

Egy kolléganőm ajándékozta nekünk, mert a barátnője állatkereskedésében senkinek nem kellett.150-->130-->100-->70 eu-ra diszkontálták,de senki nem vitte haza és megnőtt.(ekkor 8 hetes volt)

Nem vagyok macskás, de ez a macsek nagyon hozzám nőtt!!!!Most 1,5 éves és a szülinapja akkor van mint nekem :)

2011. márc. 14. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
ja, én írtam ezelőtt.Még annyit, hogy lehet igazság benne.Nekem is volt egy 4 hetes kismacskám amit a sintér épp vitt el, csak a barátnőm kivett egyet a dobozból, amikor meglátta(az 5 közül).Az állatorvos azt mondta, ha nincs anyamacska mellette, azért nem fog elpusztulni.Adni kell neki tejet fecskendőben, meg egy halom cuccot lehet kapni állatorovsnál(sacc 200 euért be lehet vásárolni)és ugyanazt kapja mintha az anyja tejét inná(enné).Sajnos a kiscica már nincs meg-más okból.Az örökbefogadás nem tudom hogy megy, de ezt szó nélkül ki lehetett venni, pedig hivatalosan 5 macskának kellett volna érkeznie(papír volt róla, hogy mennyit visznek el)Bár nem tudom hogy működik a dolog otthon, így nem akarok hülyeséget írni.Amúgy egy macskán ennyire elhúzni magatokat....nem értem.
2011. márc. 14. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Igen van cicám.A szomszédunknak született egy csomó kiscicája és onnan van kettő.Az egyik Layla,a másik pedig Nina.

Képem sajnos nincs róluk.(NINA CSÍKOS,ÉS NAGYON CUKI ÉS ÜGYES,LAYLA MEG FEHÉR HASÚ ÉS CSÍKOS ÉS NAON CUKII:DD

2011. márc. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!