Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon beteg a cicám. Mennyibe...

Nagyon beteg a cicám. Mennyibe kerülhet az elaltatása?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Hozzánk kijött az állatorvos egy reménytelen cicához,aki hozzánk menekült be,helyben vizsgálta meg az állatorvos(sérülés miatt szemét kellett volna műteni,de nem sok esélye volt túlélni,mert pici volt a cica).1000 Ft-t kért így az altatásért.
2011. márc. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
3%

az mindegy

itt az olcsóbb megoldás:

hagyd elpusztulni és vegyél 1új macskát

2011. márc. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

szegény cica!

Tégláson 1000.- simán elaltatja!

----------------------------------------------------------

nem olyan egyszerű hogy csak hadjuk

meghalni szegény cicát!Én tudom mien érzés elveszíteni egy cicát!

Énnekem 1 hónapja halt meg a sziámi cicám:ördög

Még most is hiányzik:'(

2011. márc. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

18:18

hát gratulálok b.azdmeg nagyon okos vagy.. idióta

2011. márc. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk 3000 Ft volt. Szörnyű érzés volt, de nem lehetett a miénket meggyógyítani... :(
2011. márc. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
56%

Ismerek olyan kínai büfést aki 3000 Ft-ért így is megveszi. Megtérül az altatás vagy akár meg is spórolható.


Na jó bocsi. Csak vicc volt. 34 vagyok és világéletemben utáltam a macskákat. Kb. egy éve találtam egy pár hetes kiscicát és hazahozam. Most teljes jogú családtag és nagyon imádom. Megváltozott a véleményem és bár pénzbe kerül nem érdekel, ami tőlem telik azt megkapja. Sokszor nekem kell megvédenem a gyerekeimtől akik néha túlzásba viszik a nyúzást és nem is akarok belegondolni, hogy egyszer eljön az a nap hogy ez a kis vidám játékos ugri bugri kis dög megöregszik és .....

...sajnálom a kérdezőt. Nem tök mindegy mibe kerül elaltatni? Az a legkevesebb az a 2-3 ezer Forint ahhoz képest mennyi örömet okozott életében.

2011. márc. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem tegnap altatták el a legkedvesebb cicámat.3000 ft volt. Nem akartam ,hogy szenvedjen a fip virusban. Gyógyíthatatlan
2014. aug. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!