Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi ez, ami folyik ki a macskából?

Mi ez, ami folyik ki a macskából?

Figyelt kérdés

van egy lánycicám, múlt héten tüzelt, mostmár lenyugodott, de észrevettem, h. a nemi szervéből folyik vmi eléggé gusztustalan, sűrű, de nincs szaga. sikerült az ágytakarómat is összekennie vele, de aztán mintha lenyalogatta volna magának..

ez mindig így van, mármint természetes? mert én még nem hallottam róla, hogy mi ez.


2011. márc. 15. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valami méhbetegsége van!:S

Ivartalaníttasd mert ez nem játék4

2011. márc. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ó... és az nem lehet,h. ez is olyan folyás, mint az embereknél, az sem mindig betegség jele, lehet természetes jelenség is..
2011. márc. 15. 16:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Az embernél se az egészség jele a folyás.

Valószínüleg méhgyulladása van. Orvoshoz kéne vinni mielőtt késő lesz.

2011. márc. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Salx Narval ***** válasza:
Rengeteg betegségtől, problémától, kíméled meg, ha ivartalaníttatod.Párzáskor bármit összeszedhet.Minden esetre érdeklődj az orvosnál, ha már ott jársz.
2011. márc. 16. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
na, ha valakit érdekel, vagy hasonló gondja lenne a cicájával: elvittük orvoshoz, kapott szurit, meg még kell vinni többre, aztán ha meggyógyul, akk ivartalanítva lesz, ha meg nem múlik el neki, akk is meg lesz műtve, csak az problémásabb, úgyh. remélem hatni fog az antibiotikumos kezelés.
2011. márc. 21. 01:54
 6/6 Salx Narval ***** válasza:
Remélem hamar felépül a gyógyszertől. Jó döntés az ivartalanítás.
2011. márc. 21. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!