Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van valakinek Birman cicaja?

Van valakinek Birman cicaja?

Figyelt kérdés

Ha igen, kerhetnek kepeket, elmenybeszamolot, hogy milyen is vele az elet, milyen tulajdonsagai vannak? Mennyi idos, milyen nemu,hogy hivjak...?

Nekem egy Birman (ex)kandurom van, nyaron lesz 3 eves. :-) Imadom, de bun rossz! Viszont nagyon inteligens.

Rola lenne szo :-)


[link]


2011. márc. 19. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
én nem tudok róluk véleményt mondani de nagyon cuki a cicád :)
2011. márc. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én birman lányom 4 éves. Cicusnak hívjuk. Sokat alszik - többnyire az ágyamon és az akvárium tetején, mikor működik a világítás, mert akkor melegíti. Szeret rosszalkodni, a kárpitos bútorokon, faajtókon szépen otthagyja a karomnyomait. Vannak körömkoptatói, mégis úgy tűnik, hogy bosszantásból is kaparja a bútorokat, és hogy magára fordítsa a figyelmet. Sajnos a szőre is mindenütt ott van, hiába keféljük, még porszívózni is szoktuk a bundáját, mert egy darabig hajlandó megengedni.

Ami nem nagyon tetszik, hogy nagyon válogatós kaja tekintetében, alig eszik és ezért soványnak is találom.

Beszereztünk neki egy barátnőt is, egy keverék félhosszú szőrű cirmost. Időnként nagyokat kergetőznek, nagy dübörgéssel rohannak le-fel a falépcsőn.

2011. márc. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nagyon szep a cicad.

Nekem is ilyen fajta kellet,szepsege es a tobbi jo tulajdonsaga miatt,de nem kaptam,mivel nagymamam adott egy angorat.

2012. jan. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!