Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a tüzelő macskán...

Mit csináljak a tüzelő macskánkkal?

Figyelt kérdés
Kb. 6-7 hónapos, most tüzel először. Nem szeretnénk ivartalanítani, de kismacskákat sem szeretnék. Nincs valamilyen más megoldás?
2011. márc. 21. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Macska antibébi tabletta ,lehet kapni az állat patikában én is azt adom a macseknak de ha már megtörtént a dolog akkor nem sokat lehet tenni.
2011. márc. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért nem akarod ivartalanítani?...
2011. márc. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A fog. gátló hosszú távon komoly egészségügyi problémákhoz vezethet. A legjobb amit tehetsz hogy ivartalanítod.
2011. márc. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsó válaszolóval. A fogamzásgátlóknak rengeteg mellékhatása van a cicáknál. Gyulladásokat okozhat a méhében, a méhszáján, ha nem adagolod kellő figyelemmel, megborítja a hormonjait, de van, hogy olyan károkat okoz, ami miatt kötelező ivartalanítani a cicát.

Nem értem, ha nem szeretnél kiscicákat és kinti a cica, akkor miért nem ivartalanítod? Neki is megkönnyítenéd az életét, és a kiscica kérdés is le lenne zárva...

2011. márc. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az ivartalanítás a legjobb megoldás.
2011. márc. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!