Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miből készül a macska kaparófa?

Miből készül a macska kaparófa?

Figyelt kérdés

Itt egy kép: [link]


Én úgy gondolom, hogy ez deszkából van, vastagabb fa, ami kötéllel be van vonva, az a kerek házikó pedig valami vastagabb kartonpapírból és mindez bevonva valami szőrmével.

Szerintetek ?


2011. márc. 26. 11:05
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha, csak nem képzeled, hogy fából csinálják?! Hiszen az neked jó volna. Nem, kartonpapír az is. Hadd essen szét egy hét után, és lehet újat venni... Persze van rendes is, aranyáron. Jobban jársz, ha magad csinálod meg alapanyagból, nem nagy kunszt, és nem lesz bóvli sem, mint a bolti.
2011. márc. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, hogy miből csinálják. Mert itthon szeretném. És ezekből az anyagokból amiket leírtam. Így jó lesz ?
2011. márc. 26. 15:11
 3/10 A kérdező kommentje:
És amúgy amivel behúzzák az padlószőnyeg vagy mi? :D
2011. márc. 26. 15:12
 4/10 anonim ***** válasza:

Mi fából csináltunk a szerkezetet. Az oszlopokat kender kötéllel (6-8mm), a többit meg valamilyen anyaggal vontunk be.


[link] ilyet csináltunk. 10 000-ből kijött.

2011. márc. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi. mi is úgy gondoltuk, hogy fából lenne a legjobb azt pedig műszőrmével bevonni. Bár a műszőrme kicsit drága. De például ha padlószőnyeggel vonnánk be, ami olcsóbb oda lehet nem szeretne járni, mert az durva tapintású.
2011. márc. 29. 18:55
 6/10 anonim ***** válasza:
A henger is karton, a cica szétszedte (bár nem egy hét után, okostojás), így látszik, hogy karton.
2011. ápr. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ja, és nekünk ilyen van: [link]


Bár nem a legextrább, legnagyobb, de csak egy cicára van, négy évig bírta, és kb háromezer forintért vettük, vagy olcsóbban, űgyhogy ha nem olyan fontos, hogy olyan fullos legyen, akkor lehet olcsóbban ki tudnátok hozni egy ilyet, nem feltétlen olyan nagyot, ha pedig szétkaparja a cica (mert mást nem nagyon tud tönkretenni rajta, csak a kaparóját), akkor újra lehet tekercselni, szintén olcsón.

Előző voltam.

2011. ápr. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lehet ez lesz. Köszi. De egyébként hol találok ilyen olcsót ?
2011. ápr. 24. 20:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát, mi még anno négy éve az OBI-ban vettük, nem nagy durranás, mikor hisztis akkor bebújik a dobozba, néha felmászik a tetejére, a rudat meg kaparja szépen. Szerintem OBIban most is van, esetleg TALÁN tesco, nem kell semmi extrára gondolni, kisállatboltokban aranyáron vennéd.:S
2011. ápr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi szétnézek. Május elején születik a kiscicám, tehát most már lassan kell. :D
2011. ápr. 26. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!