Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az állatok éreznek! Vélemény...

Az állatok éreznek! Vélemény a videóról? Sírtál rajta?

2011. márc. 30. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem sírtam rajta,de nagyon szomorú. Még hogy a macska önző,nem törődöm állat...baromság. Nekem is van egy lassan 1 éves macskám,amikor megrándult a karom és fel volt kötve mindig nyalogatni kezdte a kilátszó ujjaimat.
2011. márc. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Még régebben láttam, kicsit megkönnyeztem, elég szomorú videó. Nekünk volt régen egy nagyon öreg macskám, amikor kicsi voltam, és amikor elpusztult, akkor a kölyke ott ült mellette és sírt. Hallatszott a hangján, hogy "gyászolja". Épp tegnap beszélgettünk erről mamámmal, aztán mesélte, hogy amikor még anyukám kicsi volt, volt egy testvérpár macskájuk. Az egyik elkezdett elleni, de valami gond volt az ellésnél, és nem tudta megszülni a kiscicákat, erre odament a testvére, és nagyon óvatosan megfogta a kiscicák fejét és kihúzta az anyából őket. Papám szaladt mamának szólni, hogy jöjjön gyorsan, mert ilyet még nem látott. Szóval nagyon is okos és érző lények, csak sokan semmibe veszik őket, egyik ismerősöm szerint is "csak lusta, semmirevaló dögök, irtani kellene őket". Hát én meg az ilyeneket irtanám, aki ilyet mond egy hihetetlenül ragaszkodó állatra...
2011. márc. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jajj istenem...:( nekem azért gombóc lett a torkomban :(
2011. márc. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak amiket leírtatok! Én nagyon sírtam ezen a videón..:( A zene is nagyon szomorú. De a videó alatt is látszik hogy az emberek milyen "jóindulatúak"... "de aki egy kicsit is ismeri a macskákat az láthatja ,hogy ez a cica csak párosodni akar a szegény halott cicával!" Elég szomorú..
2011. márc. 30. 17:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is olvastam azt a párosodós kommentet. Hát nem tudom... az én macskám akkor szokott így csinálni (mármint ahogy a macska a videon) a hátamon amikor reggel kaját kér és fel akar kelteni. A macskák nem nekrofilok... szóval nem hinném,hogy párosodni akart volna vele.

első voltam.

2011. márc. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon megható és szomorú, megkönnyeztem.:"( Megyek és agyon ölelgetem a cicámat.
2011. márc. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na ezért mondom én a macskámnak, hogy ne pókerezzen. Minden érzelme azonnal leolvasható az arcáról. Mint ennek ott a videón.
2011. márc. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!