Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek? A macskám bajban van

Mit tegyek? A macskám bajban van

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem tudjuk,mi történt a macskámmal.

Ki szoktuk engedni az udvarra,és tegnap előtt sántítva jött be,akkor vettük észre hogy hiányszik egy karma.

Mit kéne tenni?

Nem baj ha adtunk neki fájdalomcsillapítot(algopyrint?)


2011. ápr. 1. 15:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
nekem a macskám egyszer leesett a tetőről (2 emelet magasból) és ahogy szerencsétlen próbált kapaszkodni az összes körme lereszelődött meg szétnyílt, de más baja nem lett. csak bekentük betadinnal, és pár hét alatt rendbejött
2011. ápr. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
mármint nem körme hanem karma, még mielőtt beleköttök :)
2011. ápr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
:) csak sajnos ennek a cicának egy körme teljesen hiányzik...egy kis csonk van ott ahogy nézem,de lehet hogy az a ráalvadt vér.Nem tudom... :S
2011. ápr. 1. 15:41
 14/18 anonim ***** válasza:
Az a kis csonk a körömágya. Ne izgulj, ez macskáknál tényleg egy "rutinsérülés" valószinűleg ki is fog nőni a karma. Fertőtleníteni azért nem ártana. (én írtam a Betadine-t)
2011. ápr. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
köszi
2011. ápr. 1. 15:52
 16/18 anonim ***** válasza:

Ha a karom körüli bőr, hús nem sérült, akkor szerintem ne aggódj, de azért nem árt, ha lefertőtleníted.

Igaz nekem kutyám van, de neki a mellső lábán kb. 8-10 havonta szakad le az egyik ötödik karom... Valahogy nem kopik rendesen, beakad, és eltörik. Aztán leesik magától, és 1 hét múlva már ott az új. Több orvost is kérdeztem, de azt mondták, hogy felesleges lenne műteni.

2011. ápr. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
a miénknek is volt hasonló baja, büdös is volt neki,kicsit olyan sz.r szaga volt, mire végre rájöttünk h mi a baj.asszem mi is betadint kentünk rá, meg belemártogattuk kamillateába asszem, helyrejött neki, nem lett semmi gáz.
2011. ápr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
elvittük dokihoz,kiderült csak rálépett valamire és ugy betagadt neki hogy nem látszott a karma.kapott2 szurit 1féreghajtót meg betadint.
2011. ápr. 2. 10:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!