Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ennyire érzékenyek a macskák?...

Ennyire érzékenyek a macskák? Ezt nem hiszitek el.

Figyelt kérdés

Kemoterápiára jártam, mert rosszindulatú daganatot találtak, a macskám biztos hogy megérzett valamit, mert állandóan követett, nézett az arcomba, a lábamnál aludt (amit soha nem csinált előtte)

Kutyákról hallottam már ilyet, de hogy egy macska is megérezze a betegséget.....

Első cicám felnőtt koromban, nagyon nem értek hozzájuk.


2011. ápr. 3. 13:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Igen, az én cicáim is ezt csinálják.


Amúgy a macskák dorombolás, a sejtek összerendeződésében van szerepe, valamint vérnyomás csökkentő hatása van. :)

2011. máj. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Erről a dorombolásról és a gyógyító hatásáról már olvastam valamikor.

Hogy is van ez?

(egyébként nagyon köszönöm a válaszokat)

2011. máj. 24. 15:33
 13/16 anonim ***** válasza:
A miénk is általában önzően viselkedik, ő a legfontosabb elsőként, másodikként... De! Az elmúlt években párszor előfordult, hogy igazi dráma zajlott, sírtam, kiborultam stb. És a macskánk kétségbeesetten futkosott körülöttünk, nyávogott (nem hisztizett), tényleg ijedt volt! De ezt csak macskabarátoknak mesélem, mert más azt hinné, hogy füllentek.
2011. máj. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen, ezek a kis drága szörnyek ilyen nagy kincsek...
2011. máj. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, h miért hiszik az emberek h a macskák nem szeretik a gazdájukat. Mármint a kinti macskák akiket csak etetnek, azok nem is igazán gazdás, csak odajár vhova enni. A benti, v kinti-benti macskák, viszont velünk élnek, és egészen biztosan tudom h az én macsekom szeret engem. Egyértelmű, mert barátom anyukája eteti az utca macskáit,azok azonban nem az övéi, és teljesen másképp is viselkednek. Az én cicám feltétel nélkül megbízik bennem, és pl ha az ölemben fogom és megijeszti egy zaj, v vmi akkor nem elfut, hanem körül fonja a nyakamat és hozzám bújik. :D Ilyenkor megsimogatom, mondom neki, h semmi gond, kap egy-két puszit, és megnyugszik :D Olyan kis éééédes
2011. máj. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Elméletileg, külföldön ajánlják is hogy aki rákos beteg tegye a mellkasára cicát minden nap és hagyja dorombolni.

A cicák olyan frekvencián dorombolnak ami segít a sejtek regenerálódásában. Szóval mindenképpen hasznos, ahogy anya hívja az őrző-védő szolgálat(cicáink).

A másik ami hatásos az a cékla lé, de nem a bolti hanem az otthon készített. :)

2011. máj. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!