Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám terhes. Honnan tudom...

A cicám terhes. Honnan tudom meg, hogy mikorra várhatóak a kiscicák?

Figyelt kérdés
a pocakja már nagy az emlői pedig duzzadtak
2011. ápr. 4. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tudod megállapítani.

Csinálj neki egy zárt, nyugodt fészket. Ha sokat van bent, nyugtalan, akkor hamarosan jönni fognak a picik.

2011. ápr. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Orvosi ultrahang alapján, vagy ha tudod mikor párzott, akkor ahhoz számított kb. 2 hónap :)

Biztos van otthon vagy egy kis ládád vagy egy dobozod, azt béleld ki tiszta rongyokkal, olyan ruha is jó, amit már nem használsz, csak tiszta legyen és mutasd meg neki a helyet.Nagy valószínűséggel oda fog szülni. Könnyen lehet,hogy majd eldugdossa a kiscicákat, naolyankor van keresőakció :)


Amikor kicsi voltam a cicámnak egyetlen egy kiscicája született, és képes volt akkor eldugni,mikor már járt és bújt is hozzám. 1 napig kerestem, utána előjött a hangomra és valami úton módon a nevét is megtanulta (Piccnek hívták :D)

2011. ápr. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy mikor termékenyedett meg!De mineképpen vidd orvoshoz,hogy megnézze minen rendben van-e még az ellég elött.:)
2011. ápr. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!