Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor várhatóak a kiscicák?...

Mikor várhatóak a kiscicák? Mikor volt párzási időszak mostanában és mikorrra várhatom a kiscicákat? Mikre lesz szüksége a kis kandúromnak, mert mindent meg szeretnék adni neki, születése óta.

Figyelt kérdés
2010. márc. 13. 17:44
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem kérdést :/ Ha kandúr cicád van, ő biztos nem fog szülni. Vagy kandúr cicát szeretnél?
2010. márc. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Az első almok március végén, április elején születnek. Megvan már, honnan akarod a kiscicát?

Bocs, egy kicsit érthetetlenül tetted fel a kérdést.

Attól is függ, hogy kinti vagy benti macskát akarsz nevelni belőle.

Ha benti macskát, etető tál, itató tál, kaparófa, alomtálca, macskakosár. Ha kinti, macskatálcára és kaparófára nincs szükség.

2010. márc. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

köszönöm. :)

igen, bocsi, egy kicsit tényleg..xD egyébként vannak kinti cicáink, és az egyik most talán terhes, és abból az alomból szeretnék egy főleg benti de néha kijáró cicust.:)

várom továbbra is a válaszokat!!

2010. márc. 14. 07:58
 4/30 anonim ***** válasza:
57%

Gratula!

Ha 8 kismacska születik 1 nek húú de tuti jó élete lesz , a többi meg majd szana szét megy és tovább ellik!

Jobb inkább ivartalanítanád a macskákat .

2010. márc. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
jóvanmár eddig is megoldottuk 5-6évig, ezután is megfogjuk, nem ez volt a kérdés de bunkó ..cs-.-
2010. márc. 14. 11:35
 6/30 anonim ***** válasza:
58%

Ja , tudom megoldod, mindenki ezt mondja ....

Az a sok több millió kóbór macska is így kezdte, édes kis szőrgombóc volt , aztán az utcára került :S

2010. márc. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
soha nem lenne szívem kidobni egy kiscicát az utcára...
2010. márc. 14. 20:05
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Igaz neked nem lenne, de sajnos másnak igen. Rengeteg a kóbor cica! Mi is most fogadtunk be egy cicát aki csont és bőr! Azért mert sok olyan ember van aki meg tudta oldani az almok elhelyezését! A menhelyek is ezért vannak tele gazdira váró állatokkal, ahol egy idő után eleltatják azokat az állatokat amelyeket nem viszik el. Hogy adjanak esélyt a többbi utcán kóborló állatnak is. Én is nagyon szeretem a kiscicákat, de rosszul lennék a gondolatra, ha tudnám, rosszul megy soruk. Hallottam olyat is hogy a vásárban megveszik a macskákat a kínaiak és ... a többit gondolom tudod. Biztos roszul esett az előző válaszolók kommentje, de szerintem is jó lenne ha ívartalaníttatnád a nőstény cicáidat! Biztosan nem 1x fialtak már...
2010. márc. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
egyébként csak egy nőstény cicánk van és mindig meghagyjuk azt a 3-4cicát, mert szeretném őket megtartani, de sajnos mindig kimennek az útra és elüti őket egy autó, szóval nem szaporodnak túl, és köszönöm a kommenteket, de nem ez volt a kérdésem, úgyhogy légyszi arra válaszoljatok, ha meg nembírtok akkor inkább keressetek egy másik kérdést és ott okoskodjatok. énis sajnálom a kiscicákat vagy nagyobb cicákat akiket kidobnak, de most én nem fogom megoldani ezt a problémát azzal,hogy a szerencsétlen macskámat ivartalanítom. ennyi. zárjuk le a vitát. thx
2010. márc. 15. 11:03
 10/30 anonim ***** válasza:
Ivartalanítás helyett pont megteszi, ha a kölyköket szép sorban elüti az autó. Ezért valóban érdemes világra jönni. Gyönyörű élete volt biztos mindegyiknek és vidáman mentek az autó alá, ahol fájdalom nélkül és dalolva haltak meg. Az ivartalanítás meg egy csúnya rossz dolog, ugye? Részvétem a meghalt és még élő cicáknak!
2010. márc. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!