Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Csorog a macskám nyála és...

Csorog a macskám nyála és rángatózik az ajka, miért van ez?

Figyelt kérdés
valaki segitsen és ezek mellet még nem is evett és nem ivott ma... csak alszik egész nap már elég régóta
2011. ápr. 8. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
kb fél órája kérdezted és mondtuk, hogy vidd orvoshoz, mert innen nem lehet megmondani, hogy mi a baja. és gyógyítani sem tudunk interneten keresztül.
2011. ápr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
már jön az állatorvos... csak kiváncsi voltam h valaki tudja e a baját ...:S
2011. ápr. 8. 15:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Vidd orvoshoz lehet, hogy veszett a veszetségen orvos se tud segíteni de lehet, hogy más baja van vidd orvoshoz még MA!
2011. ápr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
oké.. xd az orvos jön ide fél 5 kor ...
2011. ápr. 8. 15:17
 5/7 anonim ***** válasza:
mi a baja? :(
2011. ápr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi lett vele? Az én cicám is ugyanezt csinálja, holnap viszem orvoshoz, de nagyon kíváncsi vagyok! Légyszi írd meg.
2011. dec. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
már rég volt.. de azt mondta, hogy veszélyes is lehet. akár meg is halhat. nem lehet nagyon gyógyítani. mert már késő .. asszem ehhez is valami oltás kellet volna. de m1 azért vidd el :D amúgy rendbe jött a cica :D már fialt is azóta.. :D
2011. dec. 27. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!