Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe kerül a Maine Coon...

Mennyibe kerül a Maine Coon macska fajta?

Figyelt kérdés
2008. febr. 10. 15:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
85%
Az állja, hogy szaporítótól ne vegyünk, de mi van ha azért adja olcsón, mert reméli azzal örömet szerez egy olyan embernek is akinek nincs párszáz ezer forintja a cicavásárláshoz? Mi van ha mégis tenyésztő, csak megsajnálta a szerencsétleneket akik nem tudják kifizetni azt a sok pénzt? Erre bezzeg senki sem gondol... Már egy ideje próbálok olcsóbb cicát találni, akár ivartalanítottat is, de annak legyen reális ára, nem pedig egetverő összege. Hisz ha számolom hogy 15o.ooo ft ért veszem, ivartalanítás, táp, állatorvos, játékok, fekhelyek stb... és ha szeretném hogy biztonságban legyen akkor még a macskakifutó ára, az rengeteg pénz, és ha kifizetem a macska árát erre a sok mindenre nem marad majd. Akkor inkább megveszem olcsóbban vagy egy keveréket ami hasonlít rá és a plussz holmik is beleférnek. Viszont ennyi pénzért csak tenyésztésre érdemes venni, így talán visszajön a macsek ára. Akármennyire is vagyok állatbarát, azért az ár amit elkérnek egy ilyen macskáért, az már pofátlanság.
2012. febr. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Laylah ***** válasza:
100%
9.: szerintem téged átvertek, amit leírtál, a norvég erdeire jellemző inkább.
2013. dec. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!