Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a rosszul...

Mit csináljak a rosszul kitépett kullancs utáni sebekkel?

Figyelt kérdés
Két macskám közül az egyikből valahogy sosem tudom rendesen kiszedni a kullancsot. Van, amelyiknek beszakad egy része, vagy seb marad utána. Némelyik nem is látszik gyógyulni. Mit tegyek?
2011. ápr. 17. 21:47
 1/5 mentalist ***** válasza:
Az én kutyámba is töbször szakadt be kullancs de eddig mindíg kilökődött és begyógyult a seb bár néha elég sokat kellett várni rá.
2011. ápr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mi is pár hete kiszedtünk az állából egy kullancsot, kijött rendesen, de most észrevettem h van a helyén egy kis sebszerűség, remélem elmúlik...
2011. ápr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Betadinnal kezeld, de egy ideig ne engedd, hogy lenyalja.

Jobban járnál, ha rászánnál némi pénzt, és havonta egy spot ont rátennél.

2011. ápr. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell tenni vele, elég hosszú idő telik el, mire "beszőrösödik" a sebhely. Eleinte én is frászban voltam, de a doki megnyugtatott. Esetleg arra figyelj, nehogy kikaparja, mert viszkethet gyógyuláskor, mint nekünk is.
2011. ápr. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem a pénz a baj, hanem hogy eddig nem hatott semmi.
2011. ápr. 21. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!