Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a leghatásosabb kullanc...

Melyik a leghatásosabb kullancs és bolhairtó nyakörv macskáknál?

Figyelt kérdés
És bolhapor vagy spray, vagy cseppentő vált be nektek leginkább, és ezekből melyik fajta? És tudom, volt már több ilyen kérdés, amiket végig is böngésztem, de annyira megoszlóak voltak a vélemények, hogy nem lehetett dönteni. Köszi a válaszokat.
2011. ápr. 22. 23:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a macskára nem ajánlom a nyakörvet.Bármikor bármibe beleakadhat, és megfullad a manyek.

Inkább vegyél neki cseppet. Frontline, Advantage.

2011. ápr. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A nyakörv az állatorvosunk szerint még bolha ellen sem elég, mert viszonylag lazára kell hagyni. A bolhák a szemzughoz járnak inni, így vígan elporoszkálnak a nyakörv alatt. Én Frontline spot-on-t használok, naponta leviszem a ciccet sétálni, bokrok alatt is bújkál. Többször volt benne kullancs, de megdöglik, mielőtt megszívná magát. Igaz, havonta 2 e. Ft, de valamit valamiért.
2011. ápr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Egyébként kertes házban lakunk erdő meleltt, és sajnos mindig az erdőben kandúrkodik, van, hogy 2 naponta szedek belőle 5 kullancsot. Egy időben hodrdott bolhanyakörvet, azzal nem volt gond, hogy mekakad, vag iylenek, de szerintem nem sok haszna volt, csak legalább nem a nyakába másztak a kullancsok, hanem az oldalában volt 1-2. Bár akkor még nem is mászkált annyit, mint most, mert most 2 éves, és tavaly nyáron még nem járt csajozni, most viszont elképesztő.
2011. ápr. 24. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!