Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha használtál már száraz...

Ha használtál már száraz sampont, mi a vélemény? (korpa ügyben--->)

Figyelt kérdés

Korpás a cicám ,nem kicsit, és már hetek óta orvos járás van, tabletát is rám sóztak, végígcsináltam ,semmi.

Nem tudom, mitől lehet, de nagyon korpás, igaz kövérke, és nem tud ugye rendesen mosdani, így előfordulhat kövér cicáknál,de ennyire azért nem hinném.

Most ki akarom próbálni és érdeklődnék,h az ugyanolyan mint a rendes sampon, csak nem kell víz hozzá?(mert fürdetni nem lehet)

Köszönöm


2011. ápr. 24. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:
én úgy tudom,hogy a száraz sampon használata annyi,hogy belemasszírozod a cica szőrébe/bőrébe,majd kifésülöd és ennyi.hogy tényleg így van-e azt nem tudom...én is ki szeretném próbálni csak én a kutyámon,szóval kíváncsi lennék a válaszokra :D
2011. ápr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én magamon használok száraz sampont, de az a zsíros hajra/szőrre való, nem pedig korpára, mert a korpa a száraz bőrre utal.
2011. ápr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!