Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Syoss sampon száraz, töredezet...

Syoss sampon száraz, töredezett hajra - vélemény, tapasztalat? Te használtad már?

Figyelt kérdés
Most vettem, hétfőn fogok vele először hajatmosni
2010. máj. 22. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyet használok, Nekem nagyon bevált. Tök jól rendbe hozta a hajam. Szép fényes, amióta használom.
2010. máj. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem a szőke festéktől teljesen elvolt száradva.Ki próbáltam de BORZALMAS!!!még jobban elszáradt a hajam és csomó hajbalzsamat kellett mosás után rá tennem mert másképp kpaszra vághattam volna:SÉn senkinek nem ajánlom
2010. máj. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne higgy a másodiknak. :D Na jó csak vicceltem, de szerintem nagyon jó sampon. Nekem eddig ez a legjobb, pedig már kipróbáltam majdnem az összes létező sampont, és ez legalább nem is drága.
2010. máj. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én már rég ezt használom.nem vettem észre különösebb változást.de jobb mint a többi.nem szárít
2010. máj. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a szőke hajú lánynak a szőke festéktől tört tovább.

Én ennek a balzsamát használom, szerintem jó.

2010. máj. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)
2010. máj. 23. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!