Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám lepisilte az ágyat....

A macskám lepisilte az ágyat. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon büdös van a szobában. mivel lehetne ezt a szagot eltüntetni?

Kismosni ugye nem lehet egy ágyat. tehát nem tudjuk mit csináljunk. Légyszi segítsetek!


2011. ápr. 28. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha még nincs, ivartalanítsátok a macskát. Kandúrok szeretnek jelölgetni... ágyat meg valami vegyszeres, fertőtlenítővel súroljátok ki.
2011. ápr. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen. meglesz. az ágyat már átsúroltuk.de a szivacs beszivta a pisit. és még mindig nagyon büdös. hiába suroljuk
2011. ápr. 28. 19:35
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem ha lehetséges,szivacs csere! Macska pisi nagyon büdös, szerintem érződne sokáig....
2011. ápr. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ha van szőnyegtisztító gépetek, akkor azzal szivassátok ki sokszor. ha nincs, akkor vizezd be frotírtörülközőt tegyél a foltra és állj rá. akkor a törülköző felszívja a nedvességet. és ezt ismételed....
2011. ápr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát a szivacs csere sem menne. kanapérol van szo. sztem nem sikerülne.de én nem értek hozzá. megkérdezem a fiukat majd hogy ki lehet e cserélni
2011. ápr. 28. 19:38
 6/10 A kérdező kommentje:
ezt kiprobáljuk:) köszi a válaszokat
2011. ápr. 28. 20:15
 7/10 anonim ***** válasza:

Pff... Te szegény...

Szerintem is csere vagy szőnyegtisztító, vagy próbálhatsz ilyen spray-ket is, textilfrissítőket.(bár kétlem, hogy ezt a penetra bűzt elnyomnák)

2011. ápr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az ivartalanítással valószínűleg már nem oldanál meg semmit. Az ivarérett koruk után kasztrált cicák is jelölnek (nagy részük).
2011. ápr. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért az ivartalanítást meg kell próbálni, szokott segíteni, de sajnos tényleg megvan rá az esély, hogy már nem hagyja abba.. Egyébként pont ez az egyik oka annak, hogy macskáknál az ivarérés előtti ivartalanítást javasolják.
2011. ápr. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hú, ez nagyon kellemetlen lehet. Meg kellene próbálni valahogy kitenni a levegőre a kanapét szellőzni. A tisztító gépet én is tudom ajánlani, plusz a szódabikarbóna is elveszi a szagokat, megpróbálhatjátok jól beledörzsölni a matracba, bár ha átázott akkor nem tudom mennyit segítene. Lakásban tartott kandúr cicát tényleg még ivarérés előtt el kell vinni ivartalanítani hogy az ilyeneket elkerüld plusz tényleg előfordulhat hogy már később sem szokik le a jelölésről. Mi is ahogy betöltötte a fiú cicánk a fél évest kort már vittük is ivartalaníttatni.
2011. ápr. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!