Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mik az előjelei annak, ha egy...

Mik az előjelei annak, ha egy cica a nagyon közeli jövőben, ( egy hét vagy annál kevesebb ), fog szülni?

Figyelt kérdés

Mert hát gondolom keresni fogja a helyét, ahol fialni akar. Esetleg nyugtalan lesz ?


Azt megtudjuk állapítani, hogy hol fog megfialni ?


2011. máj. 1. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, nyugtalan és helyet keres. Az enyém egész nap követett mindenhova és nyávogott. Tudtam, hogy itt az ideje, nem lehetett összetéveszteni semmivel akkor a viselkedését. Ha kinti cica, akkor megvan rá az esély, hogy bebújik majd valahova, de ha szoros a kapcsolat köztetek, szerintem "segítséget fog kérni" tőled és követni fog.
2011. máj. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nekem bebújt az ágyamba kinti cica létére de amikor láttûk hogy

szülni fog kivittük a dobozába!

2011. máj. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nyugtalan, sokkal többet nyávog és keresi a helyét vagy fészkelődik, hogy hova fialjon...
2011. máj. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen. :)

Az én cicám ( kinti ) egyenlőre még csak akkor nyávog nagyon, ha kaja van és nagyon sokat alszik. :)

2011. máj. 2. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!