Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Várandós cicának mit adjak enni?

Várandós cicának mit adjak enni?

Figyelt kérdés
néhány napja valószínűleg elkapta egy kandúr a kicsikémet..xD azt szeretném tudni, hogy a vemhesség elején is ennek megfelelően kell táplálni a cicát? Vagy egy darabig maradhat a megszokott ételeknél ? A válaszokat köszi előre is :)
2011. máj. 4. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Sztem kérdezd meg egy állatorvostól, biztosan elmondja, mire kell ilyenkor odafigyelni.
2011. máj. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyenlőre még maradhat a megszokott ennivalója. :)
2011. máj. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Válaszom: még ugyan azt, de mindenből többet
2011. máj. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Sokszor volt várandós cicánk (és még több kiscicánk :D), mindig ugyanazt adtuk neki: tej, Kitekat macskakaja (drágább mint pl. piacon vett kimért adag macskakaja, de megéri) ritkán adtunk nekik vmi kajamaradékot (bár azokat nem szerették, el lettek kényeztetve, meg kutyánk is volt, így ő kapta általában a maradékokat). Szóval mindig ugyanazt adtuk és mindig egészséges szép cicáink lettek! :)
2011. máj. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az én cicám is fialt már. Az állatorvos javaslatára kiscicánknak való kajával etette. Ebben több a kálcium, mint a normálban kajában.
2011. máj. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ebben az esetban jobban kinyitnám a pénztárcámat mint máskor és jobb minőségű étkeket vennék neki(tápot), plusz sajtot, túrót, titokban adnék a csirkemellből egy picit, vennék csirkenyakat, farhátat, hirtelen ilyesmiket:)
2011. máj. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ami a legfontosabb, hogy többször egyen keveset. nem napi 2x sokat.

illetve a sok folyadék.

vannak kifejezetten cica vitaminok is ám;) de azért annyira túlzásba nem kell esni

2011. máj. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Lehet kapni nagyobb boltokban, üzletekben macskatejet, amit a zacskós macskakaja mellé adsz, akkor az teljesen megfelel.

És sokszor keveset adj neki enni.

Legalább 4, 5 alkalommal naponta.

Sok vizet, és más folyadékot.

2011. máj. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!