Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskámnak túl kemény a...

A macskámnak túl kemény a Whiskas Junior szárazeledel, és nehezen tudja megrágni. Mit csináljak a kajával, hogy meg tudja rágni?

Figyelt kérdés
kölyök macska, kb. 7 hetes
2011. máj. 8. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
7hetesnek adj inkább konzervet... Amugy locsold meg vizzel (tejjel).
2011. máj. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én inkább tasakost illetve konzervet adnék még neki. Ha mindenképp ezt akarod puhítani, akkor langyos vízzel, tejjel.
2011. máj. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Whiskast felejtsd el! Enyém majdnem megmurderált tőle, mert szintén nem tudta megrágni, plusz megemészteni!!! Ne adj neki, ha akarsz vmilyet- bár sztem inkább 9 hetes kortól, addig konzerv, akkor a legolcsóbbak közül van a tesconak nem gagyi tápja is. 20% hús tartalommal, és az apró bogyókból áll. De azt a vackot dobd ki sztem.
2011. máj. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Whiskas? Ne higgy a reklámoknak és a cuki cicáknak benne.. Inkább Rocal Canin, Hill's Junior....
2011. máj. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!