Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A dm saját márkás macskaeledel...

A dm saját márkás macskaeledele (dein bestes) milyen minőségű?

Figyelt kérdés
Az alutasakosra gondolok. Szárazból royal canin-t kap, de mellette igényli még a nedves eledelt is. Nemrégiben próba képpen vettem pár ilyen dm-es alutasakost és annyira rákapott hogy most már a többi alutasakost nem is nagyon eszi amit eddig kapott. Nem tudom hogy ez mennyire jó minőségű, eheti ezt hosszú távon a cica? Naponta egy-két tasakot adok neki.
2011. máj. 13. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az állatorvosunkkal beszélgettem erről, ő nagyon ellen van főleg a tasakosnak. És igaza van: nagyrésze "szósz", a többi szója. Mióta nyers hússal etetem a cicáimat, alig van székletünk, míg a konzervtől olyan hurkákat hagytak maguk után, hogy csak. Vagyis tele vannak alig emészthető töltőanyaggal.
2011. máj. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
székletünk helyett persze székletük :)))
2011. máj. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Gyík.


Napi 2 tasak és még mellé száraz?

Ha a RC-t eszi, akkor nem is kell nagyon tasakos.

2011. máj. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kap húst is de szereti az alutasakost is és nem kap sokat. Szóval igazából arra lennék kíváncsi hogy a többihez képest milyen a minősége...
2011. máj. 13. 14:23
 5/8 A kérdező kommentje:
A cicám nagy étvágyú kandúr és nem kövér. Légyszi-légyszi a kérdésre válaszoljatok ha lehet!
2011. máj. 13. 14:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a 4% hús, 80% víz, a többi meg szója, gabona. Finomságnak jó lehet, de azért én naponta nem adnám neki.
2011. máj. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is kap naponta egyet, de én vissza fogok térni a konzervre (min 40% hús!!), mert ez tényleg csak finom, azért vettem mert nem volt hűtőnk egy darabig és nem tudtam vna hűteni a konzervet. Amúgy baja sztem nem igazán lesz tőle, mert a RC fedezi azt amire szüksége van :D De én a helyedben keresnék jó minőségű konzervet.
2011. máj. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó minőségű nedves tápokat is lehet már kapni. (pl: Bozita 70-80%-ban hús, nem 4-5, de van még jó pár! Almo nature, leonardo, animonda (legyen magas a hústartalom benne, ne legyen benne vsgy igen kevés gabona, "mellektermék", szója, belsősègek, cukor, stb. Premium, szuperpremium, hollistic (legjobb) tàp. Akkor mehet neki. Etetési útmutatót mindig figyelembe kell venni. Mehet vegyesen napi egyszer-kétszer nedves, és kint egész napra száraz. Én így etetek évek óta, több cicàm is volt/van az átlag életkoruk 15-18 év!
2019. dec. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!