Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi jellemzi a sziámi cicákat?

Mi jellemzi a sziámi cicákat?

Figyelt kérdés
sziámi tulajdonosok mesélnétek nekem??
2011. máj. 14. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Melyikre gondolsz? Mert sziámi ma az a vékonyka formájú. A régi típusú thai macska néven fut már. Jól el is vitatkozgatnak rajta.

Nekem régi típusú van. Most lesz 17 éves. Egészséges. Szeret beszélgetni, sokat. Nem az ismert vékonyka nyávogása van. Idáig felnőtt mellette 4 nagytestű kutya. Ő volt a játszótársuk.

2011. máj. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy be nem áll a szájuk:)
2011. máj. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sokat nyávognak,nagyon ragaszkodóak,ágyban alszanak,okosak. stb. :D
2011. máj. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Borzasztó ronda legalábbis nekem és nagyon sokat csacsog
2011. máj. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aktívak, szerintem az egyik legokosabb a sziámi, könnyen lehet tanítani kis trükkökre. Nagy a társaságigénye, szereti ha foglalkoznak vele. És igen, nagyon beszédes. :D Mondjuk én ezt imádom benne, hogy mindent elmond, mindig magyaráz valamit. Van hogy én beszélek neki, meg ő is mondja a magáét, aranyos nagyon. :)
2011. máj. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt hallgasd meg:))

Persze, nem ez a hétköznapi hangjuk. Itt csak költözés után ki akart menni a lakásból:)))))))))))))))fél évig nyomta:D

http://www.youtube.com/watch?v=CPxs00AXgGw

2011. máj. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!