Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicagazdik, akik lakásban,...

Cicagazdik, akik lakásban, emeleten laktok: hogy szellőztettek?

Figyelt kérdés

Nem igazán szeretem a macskákat én kutyás vagyok, de a párom miatt van cicánk is. Egészen megszerettem, de most hogy ilyen meleg van ki vagyok akadva teljesen. Nem lehet ablakot nyitni, mert menne ki. Bukóra nyitva meg meleg van nagyon. Légkondihoz meg korán van, ráadásul az egyik kutya beteg, őt nem terhelném légkondival semmiképpen.


Tényleg egész nyáron nem lehet majd tárva nyitva az ablak a macsek miatt? Vagy mi erre a megoldás?


2011. máj. 18. 12:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mi a negyediken lakunk, igaz, nálunk nyitott folyosó van, a másik oldalról meg erkély és így semmi gond nincs vele. Kimászik az ablakon,aztán rohangál a folyosón...

A szúnyoghálót viszont élvezettel rongálja minden macska, jól lehet rajta körmöt koptatni:D

2011. máj. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szúnyogháló, ha meg nem vunk itthon, bukóra teszem azokat az ablakokat amelyeken kb 0%esély van h oda tud jutni ahol nagyobb fent a rés (tehát amelyik szekrény mellett van az csukva marad. Vagy ha van redőny azt is lehúzhatod "szellősre"
2011. máj. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én fém rostahálót szereltem az ablakokra. Nem olyan ronda, mint a csirkeháló, és erős, amikor vadászat közben felmászik rá, megtartja.

A macska olyan, mint egy gyerek, nem lehet rábízni a saját biztonságát. Hányszor ment már fejjel a csukott ablaknak, csak mert egy madár a hálón kellette magát...

2011. máj. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!