Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Javulhat-e a kismacskánk szeme?

Mannaz kérdése:

Javulhat-e a kismacskánk szeme?

Figyelt kérdés
Üdv. Nemrég születtek kiscicáink, és megtartom az egyiket. Most 2 hetesek, és láthatóan kicsit kancsal szegény. Szétállnak a szemei. Az lenne a kérdésem, ez még helyreállhat, ahogy nő a cica vagy ilyen marad? Tapasztalatok, esetleg szakszerűbb vélemények érdekelnek, mit lehet tenni, vagy mi is történhet később.
2011. máj. 20. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Az enyém sosem volt kancsal- kb négy hetes volt amikor találtam.

De vannak kancsal macskák, már amelyik alapból az, olyan fajta. Nem tudom. Keveredett bele vmi faj macsek esetleg?

2011. máj. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez természetes! Pár hétig még kancsalok és csipások,esetleg ha nem javul pár hét múlva sem,akkor kamillával töröld le a szemüket. 8 éve vannak macskáim,mindegyik kancsal volt egy ideig.
2011. máj. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is sokszor volt kiscicám, de még sosem vettem észre, hogy kancsalok lettek volna:)

Csipásak sem.

Egyet tudok, hogy beragadva nem szabad hagyni, mert meg is vakulhat, de nem ez volt a kérdés:)

2011. máj. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

16:30-nak Sima házi macskáktól van a kicsi.


- És csipái sincsenek csak a szeme ferde, de köszönöm a válaszokat. Remélem is, hogy még javul :)

2011. máj. 20. 22:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon sok kancsal!!!

Kinövi!!!!

Ha me úgymarad, legalább vicces, mint a híres oposszum!!!

2011. máj. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!