Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy kilenc hetes kandúr...

Van egy kilenc hetes kandúr kismacskánk. Kb mikor mennyi idősen lehetne ivartalanítani?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
4-6 hónapos kora között szokták
2011. júl. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6 hónaposan, ha kandúr. Előbb nem. Lehetne, csak kockázatos.
2011. júl. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7-8 hónaposan
2011. júl. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igazából a lényeg, h elérje a 4kg-ot, onnantól mehet, nekem ezt mondták még amikor vittem, és a 4-6 hónapot, mert 7-8 akkor már lehet h jelölget, és előtte kell mert néhány macska már nem szokik le a jelölgetésről.
2011. júl. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A mi macskánk 5 hónaposan lett ivartalanítva. Most 9 hónapos és még nem érte el a 4 kg-t. Nem is értem mit számít a súly? Dokit megkérdezni és vinni.....
2011. júl. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én sem, de valahol olvastam, h a kicsi állatoknak spec felszerelés kell az altatásához, lehet h itt csak 4kg fölöttieket tudnak biztonságosan altatni? Nem tudom, tényleg, csak mondták nekem is telefonba, amikor érdeklődtem, vihetem-e az enyémet, azt mondták, ha megvan 4 kiló akkor igen.
2011. júl. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Orvosa is válogatja. Van aki azt mondja, minél előbb, a másik meg mást mond.

Szerintem nézd ki, hogy hova akarod vinni és hívd fel azt az állatorvost.

2011. júl. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Várd meg, hogy féléves legyen! Előtte semmiképp!
2011. júl. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!