Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tehetek érte valamit itthon,...

Tehetek érte valamit itthon, vagy vigyem el orvoshoz?

Figyelt kérdés
A cicám másfél éves ivartalanított nőstény, mostanában elkezdett köhögni, kb. naponta egyszer jön rá és akkor is csak egy kicsit keveset köhög. Én viszont aggódom érte. Itthon mit tehetek, hogy enyhítsem a köhögését? Vagy vigyem el orvoshoz? Szüleim szerint csak egy enyhe megfázás, de aggódom.
2011. máj. 20. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem a szőrt próbálja felöklendezni? A napi egy köhögés nem tűnik reálisnak megfázásnál.
2011. máj. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, minden nap kétszer átkefélem, és ez a köhögés olyan másnak tűnik :(
2011. máj. 20. 20:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy orvos nem ártana. Lehet szív gond is. De, ha ne komoly, akkor is lesz egy megnyugtató orvosi véleményetek.
2011. máj. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet pont az a baj, hogy sokszor fésülöd. Én is tegnap fésültem meg az ónémetjuhászomat, és valahogy benyalt egy kis szőrt, fél órát szenvedett vele, mire sikerült leállítanom és leszednem a nyelvéről a szőrcsomót... de aranyos volt, ahogy kapkodott a mancsával :D


Lehet a macsekod is csak szőrt szippant

2011. máj. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De akkor minden nap köhögne? :S

Amúgy ez "csak" olyan köhögés, hogy egyszer rájön, köhint egyet-kettőt, maximum hármat, és onnantól csönd van egész napra.:/ Szóval nem tudom, lehet, hogy hétfőn doki lesz belőle...

2011. máj. 20. 20:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Macskának nem kellene köhögnie. Ha köhög, az valami nagyobb bajt jelez. Az én macskámpl. kölyök korában minden nap benyelt egy hosszabb hajszálat, de még ettől is csak egyszer hallottam köhögni. (Azóta kinőtte a hajszálevős időszakát).
2011. máj. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy szokott. te nem szoktál köhögni ha nem vagy beteg? szóval az alapján gondolkodj.
2011. máj. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!