Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4hét 5naposan, fog valamit...

4hét 5naposan, fog valamit látni a doki hüvelyi uh-on? Tegnap és ma reggel is erős pozitívat teszteltem, mára nem vártam és szárnyalok a boldogságtól, remélem már nem is fog megjönni. Csütörtökön mennék orvoshoz.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 4+0-nál hüvelyin semmit nem látott, aztán 5+0 voltam mikor megint mentem, akkor hasi UH-n jól látszott a 9 mm-es petezsák. Elképzelhető, hogy neked is látszik majd, de ha még nem, akkor se keseredj el! Gratulálok!

9+1 hkm

2011. ápr. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem túl korán mész, érdemes lenne megvárni a 6. hetet, akkor már szívhang is lenne.

Most elmész, lehet nem látszik még semmi, de az a lényeg, hogy NE SZOMORODJ EL!!!! Majd visszahív a doki 2-3 hét múlva, és akkor már látni fogod a babádat.

Gratulálok.

Nekem 5 hét 6 naposan még csak petezsák volt, 7 hetesen már volt szívhang is.

2011. ápr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyaltalan nem biztos.

Nem tudom, hogy van-e oka annak, hogy ilyen koran szeretnel menni, de en egy bo hetet mindenkeppen varnek a helyedben. Betoltott hat het utan mar nagy esellyel lesz szivhang is, igy meg lehet, hogy petezsak sem fog latszodni, de ha igen, akkor is biztosan visszahivnak a 7. het kornyeken es addig meg jobban fogsz izgulni, mint igy. (mellesleg ha privat orvosrol van szo, akkor ketszer 8-10 ezer forintod banja egybol az elejen, pedig a java meg csak ezutan jon).

De persze te tudod.

2011. ápr. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Clostyt kaptam,és most merckformint is szedek mellé már másfél hónapja.Máskor is volt baba,de sajnos elment,pcos vagyok,de egyik dokinak sem tűnt fel.Végre találtam egy normális orvost,terheléses cukrot is nézett és azonnal felírta a gyógyszert.Remélem ennek is köszönhető,hogy megmarad:)Drukkoljatok kérlek:)Már lassan 2éve próbálkozunk.Szóval mihamarabb elmennék orvoshoz..maradt duphastonom is régebbről de nem tudom,hogy bevegyem-e ezt is meg kell lérdeznem,és persze,szeretném,ha azt mondaná amit végre hosszú idő után szeretnék hallani.Én már egy petezsáknak is örülök jelenleg,aztán 2hét múlva jöhet a szívhang is:)
2011. ápr. 16. 13:17
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kerek 4+0 voltam ÉS 1 mm-es petezsákot láttunk :)

Biztos, hogy nem előbb fogant, hanem félidőben!

Ha szerencsés vagy, jó az orvos és az uh gép akkor szerintem van esélye, hogy TI is lássátok a petezsákot!

2011. ápr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4+6on latszott a petezsak.

drukkolok,menj orvoshoz es szedd a progit.

( egy szinten pcos,4vetelessel a hatam mogott)

2011. ápr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Normál esetben még várnék, de a helyedben én is elmennék már most. Ezeket a dolgokat tényleg meg kell beszélni a dokival: mit szedjél, mit csinálj...hogy tényleg veletek maradjon.
2011. ápr. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálam már az 5. héten volt szívhang. Valószínűleg hamarabb fogant picit. Sosem lehet tudni. Én biztos elmennék, ha azon szoronganék, hogy kell-e hormonpótlás vagy nem.
2011. ápr. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

14:10-es vagyok!

Én is azért mentem kerek 4 hetesen, mert novemberben volt egy vetélésem. Azonnal kezdenem kellett az Utrogestant.

Nagyon szorítok!

Én sem várnék a dokival.

2011. ápr. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!