Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tapasztalatok érdekelnének a...

Tapasztalatok érdekelnének a Furminator macskakefével. Tényleg olyan hatásos?

Figyelt kérdés
Tele van szőrrel a lakás, s hallottam már erről a fésűről, de nem tudom, hogy csak reklám-e vagy tényleg olyan jó. Jelenleg simogató kesztyűm van, ezzel szoktam kb naponta simogatni a cicámat, de attól még eléggé hullik egész nap a szőre. Jobb megoldást szeretnék, s mivel a Furminator nem olcsó, nem akarok venni tapasztalatok nélkül.
2011. máj. 21. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon nagyon jó! Csak kell hozzá egy kis idő. Kb egy hónaoig napi szinten kell elég sokat kefélni vele a cicát, hogy eltávolítson minden felesleges szőrt. Azután elég hetente 2x. :)

De ha az az első egy hónap nincs meg, akkor nem mész vele többre mint egy sima cickefével.

Nekem ez a tapasztalatom.

2011. máj. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

És azt meg tudod mondani, hogy van-e különbség a De Luxe és a sima változat között?

2011. máj. 22. 13:19
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem megkérdezni, hogy használata után már nem nagyon hullik szőre? Akár az egy hónap után is. S naponta kb. mennyi ideig kell használni? 10-15 perc vagy több?
2011. máj. 22. 13:30
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen fajta van, csak rózsaszín:


[link]


Hogy a többihez képest mi a különbség, azt nem tudom. Lehet hogy csak a megjelenésében tér el. Vagy hogy van rajta egy kis pöcök, amit ha megnyomsz kilöki a szőrt.


Annyira volt eredményes, hogy nost hogy vedlési időszak van, csak annyi a szőr a lakásban mindt mondjuk télen. Ez nagy szó, mert tavaly ilyenkor konkrétan macskaszőrt ettem, ittam, lélegeztem... Összehasonlíthatatlan a mostani állapottal.


Én napi 5-10 percet keféltem őket, többet nem haggytak.

A leírása szerint ami a csomagolásán volt,ha jól emlékszem az szerepelt, hogy hez 3-4x 15-20 perc. Hát nekem ennyit egyhuzamban nem hagytak, úgyhogy inkább keféltem őket mindnen nap, de kevesebbet.

2011. máj. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hez=heti

Bocs az elgépelésért. :)

2011. máj. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen az infókat! :)

Azt hiszem beruházok egyre én is.

2011. máj. 22. 16:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!!


Nekem is nagyon jò a tapasztalatom a furminàtorral kapcsolatban, elképesztô mennyi szôrt kefélek ki belôle, persze ìgy is kell minden nap porszìvòzni, de nem fél òràt hanem maximum 5-10 perc alatt megvan a 2kanapé a fotel és a szônyeg... Igaz, hogy az én cicàm utàlja, de lehet hogy ez az én hibàm, pròbàlok mindig òvatos lenni vele, de legjobban akkor hagyja, mikor a nap alatti fetrengés kôzben kapom el, akkor még dorombol is hozzà.

én is szkeptikus voltam ezzel kapcsolatban, de nàlunk muszàj volt, màr kezdett elviselhetetlen lenni, hogy a takarìtàs utàn egy òràval az volt az érzésem, hogy kezdhetem elôrôl...

Csak ajànlani tudom!

2011. máj. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekünk is van és tényleg nagyon jó.

Szerintem nézz körül vaterán, mi konkrétan fele annyiért vettük (újonnan, eredetit), mint amennyiért a boltban ajánlották. Persze azért vigyázz, vaterán sok a csaló meg a hamisítvány úgyhogy légy körültekintő.

2011. máj. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!