Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hízókúra a cicámnak?!

Hízókúra a cicámnak?!

Figyelt kérdés
Van egy kandúr cicám(ivarérett, és nincs kasztráltatva), eltűnt két napig, és hirtelen úgy lefogyott a maci fejéből(jó, amióta hazajött, azután 2 nappal láttam ismét, de fogyott) és az a gond, hogy engem zavar a külseje. Szeretem így is, de zavar, mert úgy néz ki mint akit éheztetnek. Van valami étrend amivel kicsit lehetne hizlalni?
2011. máj. 22. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó kis házikoszt, kolbász, szalonna, húsfélék. Ipari szemetektöl nem fog hízni.
2011. máj. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

állatorvos nézze meg, egy féreghajtó nem árt

sok nasi, egész nap legyen kinn kaja. utána hízni fog.

2011. máj. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mégis hogy gondoltad? Megtömöd? Ugyan már, ez macska, most nagyban harcol a nőstények kegyeiért.

Tudom, hogy borzalmasan néz ki, mert a miénk is ilyenkor inkább csontváz, mint cica, de istenkém... plusz vedlik is, attól is soványabb.


Mellesleg nekem volt olyan fajta macsom, hogy három évesen úgy nézett ki, mint egy féléves kölyök, annyira vékony volt mindig - de télen is. :) Pedig zabált, csak ilyen fajta.

2011. máj. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Heréltesd ki és hízni fog, de ne ezért heréltesd ki, hanem amúgy is
2011. máj. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

szerintem vidd el állatorvoshoz, nézze meg. nem valószínű, hogy két nap alatt úgy lefogyott volna. ha nincs semmi baja, akkor csak adj neki jó sok kaját. ;)

[pl az én macskám egy műtét után csont és bőr volt, aztán derült ki, hogy macskaleukémiás....:/]

2011. máj. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!