Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicámnak fekélyek vannak a...

Cicámnak fekélyek vannak a nyelvén, alig nem tud enni, inni. Találkoztatok már ilyesmivel? Mivel enyhíthetném a fájdalmait? Mi tenne jót neki?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
El kéne vinni az orvoshoz, hogy kezelje.Sok mindentől lehet
2011. szept. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Most komolyan ilyen felelőtlen vagy? Legalább hívd fel az állatorvost, hogy mit csinálj, mielőtt a cicád kiszárad és meghal. Miért kínzod szegényt???
2011. szept. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Vidd orvoshoz!

Fertőző betegsége is lehet, amitől elpusztulhat!

2011. szept. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Mennyi idős a cicád? A macskáknak a veséjük szokott károsodni - mivel húsevők. Vesebetegség tünete lehet a fekélyes nyelv is. Gondolom a szőre is csúnya. Orvos kell neki!
2011. szept. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Holnap viszem orvoshoz, de addig is rossz nézni, h szenved. 2. válaszolónak; ha felelőtlen lennék, nem érdekelne, nem is kérdezném!!!

Egyébként addig is tejet, vizet fecskendővel adom neki.

1,5 éves a cica.

2011. szept. 18. 11:34
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
S.O.S-ben vidd dokihoz és csináltass egy FIV-FIP-FeLV tesztet! Sajnos ilyet a leukózis (FeLV) és a macska AIDS (FIV) is gyakran okoz.
2011. szept. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
6%
szerintem add neki azt, amit az emberek is használnak, hátha jobb, mert a fekély az nálunk is ugyanolyan fekély
2011. szept. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kammillás teával borogattam/mosogattam a száját, most meg már orvos kezeli :) Javul!
2011. szept. 22. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!