Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon fáj a simogatás ahogy...

Nagyon fáj a simogatás ahogy a farka fele közelítünk. Eltörhetett a farka töve? Nem nagyon mozgatja, alig tud ülni. Valakinek ötlete vagy tanácsa lenne felénk?

Figyelt kérdés
A kiscicámnak nagy fájdalmai vannak. Kis serdülő korban van és még most ismerkedik a világgal és más cicákkal. Kislány és elég gyakran járnak felénk kandúrok.
2011. máj. 22. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

állatorvos!

Amúgy meg ivartalaníttasd is, nem kell még egy rakás kiscica a világra feleslegesen, így is van elég rossz sorsú a sok felelőtlen gazdi miatt

2011. máj. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
VAn, igen van tanácsom! VIDD DOKIHOZ!!!
2011. máj. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
el kell vinni orvoshoz, de egyébként sztem nem biztos h eltört, lehet vmi egyéb sérülés is. nem látsz ott sebet, duzzanatot, ilyesmit? v nem lehet kitapintani semmit?
2011. máj. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hozzá érni sem lehet annyira fáj, de se duzzanatot sem pedig nyílt sebet nem érzékeltünk. Az állatorvos meg nem jön ki hétvégén, majd valamikor hívjuk vissza jövőhéten, de sokat nem tud tenni azt mondta. Az ivartalanítással pedig várni kell az első fialásig azt tanácsolták. A perverz hozzászólásoktól kíméljetek!
2011. máj. 22. 21:59
 5/11 anonim ***** válasza:

Sürgősen keress IGAZI ÁLLATORVOST!

Nem kell szülnie a cicádnak ivartalanítás előtt! Már 4 hónaposan is megműtik az olyan állatorvosok, akik nem ragadtak le az ókori orvoslásnál.

Mennyi idős a cicád? Lehet, elkapta egy kandúr szegényt..

Rá kellene szánni időt, és másik orvost keresni.

2011. máj. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is keress másik orvost ez nem tűnik nagyon elhivatottnak :/


De amúgy ivartalaníttathatod nem kell fialnia

2011. máj. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

úristen, tényleg keress másik állatorvost! mi az, hogy sokat nem tud tenni? ez a dolga.

és az is baromság,h. első fialás után lehet csak ivartalanítani a macskát... jobb, ha nem fial egyszer sem.

2011. máj. 23. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Valóban sürgősen keress egy empatikusabb állatorvost! Az enyém sántított a jobb hátsó lábára, nem jelzett fájdalmat ugyan, de elvittem. A doki össze-vissza tekergette, jól megvizsgálta és nem azt mondta, hogy hát semmit nem talál. Adott neki egy antibiotikum és fájdalomcsillapító injekciót, mert mondta, lehet részleges szalagszakadás. Na, csak azt akartam jelezni, hogy ilyen a lelkiismeretes orvos.
2011. máj. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: ha ivarosan kiengeded, lehet, hogy több kandúr is rámászott és egyszerűen attól vannak fájdalmai. Tudod, hogy történik a macskáknál a közösülés? A kandúr hímvesszőjén hátraálló tüskék vannak, behatoláskor ezzel felsérti a vagina falát, attól történik meg a tüszőrepedés a nősténynél. És a kihúzáskor a tüskék további fájdalmat okoznak.
2011. máj. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
utolsó: úristen, ez komoly? O.o nem is tudtam, durva.
2011. máj. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!