Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak hogy ne oda menjen?

Mit csináljak hogy ne oda menjen?

Figyelt kérdés

A macskám folyton befekszik a kinti kutyaházba, és emiatt a kutya kint vacog a fűben minden éjjel.Van a macskának is saját helye takaróval meg minden, és a kutyaházba is beférnének bőven ketten is.Mit csináljak? rossz nézi a fázó kutyust!Mert ha ki is veszem a macskát rögtön visszamegy és a kutya meg távozik :S.


Előre is köszönöm!


2011. máj. 23. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:

lehet a macskának is kéne egy kis házikó, nemcsak vmi takaró. v neki is fedett helye van, amibe be tud bújni? ő esetleg nem aludhat bennt a házban vhol?

amúgy már nincs túl hideg, nem fognak fázni...

2011. máj. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Állat eledeles boltban láttam olyan srayt,amivel ha befújsz valamit akkor a macska nem megy annak a tárgynak a közelébe...a nevét sajnos nem tudom:))De érdeklődd meg állat eledelesnél..én a fressnaps-ban láttam ilyet.
2011. máj. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy a "hely" alatt, hogy teteje is van, most a ház egy használatlan részébe van a "doboza" kis nyitott, olyan az a "szoba" mintha egy garázs lenne.A helyen pedig egy nagy fadoboz, ami ki van bélelve és sátorteteje van télen is mindig ilyenben aludt, csak a házban.
2011. máj. 23. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!