Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kiscicámnak valami bajuk...

A kiscicámnak valami bajuk van, vagy csak álmodnak?

Figyelt kérdés
Általában amikor alszanak a 2-3 hetes kiscicáim, közben rángatózik a lábuk, a fülüket mozgatják, a farkukat, a szemük be van csukva, de látszik hogy mozgaják, mintha álmodnának.Ma pedig reggel úgy aludt az egyik hogy mind a négy lába fölfelé állt, azt hittem hogy elpusztult, amikor meg simogattam, gyorsan felkelt. De amikor fent vannak semmi baj sincs velük, nagyon elevenek, és játszanak egymással.
2011. máj. 26. 12:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semmi bajuk, ez annak a jele, hogy nőnek!
2011. máj. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Álmukban futnak...ez teljesen normális.
2011. máj. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

igen, ez természetes, álmodnak a drágák.jár a pici lábuk, remegnek, még a szájuk is remeghet.

de a felnőtt cicák is, ha mélyen alusznak szoktak ilyent csinálni. ők is álmodnak, talán vadásznak:))) a hagyatt fekve alvás is szokásuk a cicáknak.

2011. máj. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
neaggodj,semmi bajuk:D! csak almodnak..az en cicam is szokott pedig mar 2 eves..(nem kis cica)
2011. máj. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
az enyém kb mindig úgy alszik , hogy a mind a 4 lába fel fele áll:D
2011. máj. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
az én 6 éves kancicám is szokott ilyet...
2011. máj. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az enyém tegnap valami nagyon finomat álmodott: először jó hangosan cuppogott, a nyelve úgy járt, mintha tányért nyalogatna, majd a végén meg is rágta :))))Az is előfordul, hogy morogva csapkod a farkával álmában. Ő is sokszor alszik hanyatt, négy lába szanaszét a szégyentelennek (nőstény).
2011. máj. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Úgynevezett REM alvás állapotban van. Annyira mélyen alszik, hogy tényleg sokszor olyanok, mint akik ölben elpusztultak. De ezt felnőtt korban is csinálják. Szem, fül, láb rángatózik...nagyon édesek ilyenkor. Az embernél is van, kutyánál is.

Itt olvashatsz erről a mélyalvás fázisról:


[link]

2011. máj. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, aranyosak :). De amikor hanyatt feküst az egyik, és mind a négy lába fölfele állt, és a szája picit nyitva volt, elsőnek azt hittem hogy elpusztult, de azután megsimogattam, és megijedt , utána nyávogott.
2011. máj. 26. 22:51
 10/11 anonim válasza:
Nyugi ez nagyon természetes, az ember is van amikor alvás közbe elkezd mozogni! Ma (2011.Máj.31) mérgezték meg a macskámat amúgy... :(
2011. máj. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!