Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek a Lavet...

Mi a véleményetek a Lavet bőrtápláló tablettáról?

Figyelt kérdés
Használtátok már a cicátoknál? Nem az én cicámnak kell hanem a párom édesanyjának a macskájának. Szegény cicának fél éve hullik a szőre, az állatorvos kezelgette de tartós eredményt nem sikerült elérni. Egyszer azt mondta gomba, aztán hogy atka, utána meg hogy lehet hogy mégis allergia.. Már nem bírom nézni ezért vettem neki ilyen tablettát.
2011. máj. 28. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér. Bár én az ilyenek helyett drasztikus étrend váltással oldottam meg ugyanezt a problémát.
2011. máj. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én anyukám cicájának is ez volt.

Pajzsmirigy betegséget gondol az állatorvos...és mivel csak évek múltán kell ezt komolyabban kezelni, ezért elég az immunerősítés...

Bevállt! A vetri DMG immunerősítő!


De ez csak egy eshetőség. Mert úgy látom az állatorvosod csak tippelget!Ugyan már szólj rá hogy csináljon egy bőrkaparékot, és küldje el laborba!!!Akkor kiderül élősködő e, vagy gomba e...

2011. máj. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem az én macskám hanem anyósomé mint írtam. Nem én járok vele állatorvoshoz ezért nem is tudok rászólni. Ha rajtam múlna már elvittem volna más orvoshoz mert ez csak lehúzza pénzzel de semmit nem csinál érte.
2011. máj. 30. 13:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocsánat, akkor üzenem neki...

Már lehet ennyi pénzből, meglett volna a kaparék vizsgálat...

2011. máj. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!