Kezdőoldal » Állatok » Macskák » LAVET bőrtápláló tablettát...

LAVET bőrtápláló tablettát használt valaki? Szebb lett tőle a cicus szőre?

Figyelt kérdés
Van egy cicánk aki több mint 10 éves, és most eléggé hullik a szőre és kiütéses a bőre. A doki szerint időskori immunhiány. Vettünk neki LAVET vitamint, napi kettőt kap. Van aki próbálta már?
2009. aug. 16. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyik vevőm kérésére hoztam, mert ő rendszeresen ad a macskájának. Tehát már korábban volt vele tapasztalata és azóta is szokta venni, tehát lehet látható eredménye.
2009. aug. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Mivel csak pár napja szedi a cicus az első pozitív tapasztalatom az, hogy imádja :D
2009. aug. 17. 21:33
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
aLavet a piacon kapható egyik legolcsóbb készítmény...csodát ne várj tőle!!! Én a helyedben beruháznék egy vetri DMG folyadékra és abból adnék neki egy kúrát!!! Csodaszer!! A Lavet egy ...kaka( Azért van hogy megnyugtassa a gazdik lelkét, hogy ők vettek étrendkiegészítőt a kis állatkának...
2009. aug. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem válaszolóval. A Vetri DMG mellé én a Dermoscent nevű ampullás készítményt javasolnám, ami helyreállítja a bőr természetes egyensúlyát. Bőrbetegségek után 1 hónapig hetente ezzel szokták kezelni a macskákat és kutyákat, hogy a szőrük és a bőrük rendbe jöjjön. A Lavet szerintem tökéletes egy egészséges és fiatal állatnál, akinek tényleg semmi baja. A cicádnak viszont szerintem ennél több kell a kora és a kiütéses betegség miatt is.
2009. aug. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És ezeket a készítményeket hol lehet beszerezni? Mi Fressnapf-ban vettük, átnéztünk elég sok vitamint, de csak ez az egy volt bőrtápláló.
2009. aug. 19. 19:14
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Ha prémium tápot eszik a cica, akkor alapesetben nincs szüksége plussz vitaminra.
2009. aug. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Állatpatikában keresd őket, de előtte én kikérném az állatorvos tanácsát is. Még sok boldog évet a cicussal együtt!

Az előző válaszolónak: a prémium táp mellé valóban nem kell plusz vitamin, de itt egy idős cicáról van szó, akinek elkezdett hullani a szőre a szokásosnál jobban+kiütése van. Ez lehet bármitől, akár a korától is, de állatorvossal meg szoktam ilyenkor vizsgáltatni a sajátot, majd kezeljük.

2009. aug. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!