Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meddig tart a macskáknál ez a...

Timika89 kérdése:

Meddig tart a macskáknál ez a bagzós időszak?

Figyelt kérdés
Már egy hete nyírjá egymást a környéken és hangosak, meg ahhhh szóval ez valami hosszú időszak?
2011. máj. 31. 00:11
 1/3 anonim ***** válasza:

gyakorlatilag egész nyáron szerintem...

mármint pl. a lánymacskák tüzelnek mondjuk egy hetet, aztán nagy eséllyel vemhesek lesznek, akkor nem. de ha nem lesznek vemhesek, akkor kezdik elölről.

csak hát nyilván nem mindegyik környékbeli nősténynek esik az egész egy időbe.

jó, azért nem azt mondom,h.a nyár minden egyes napján majd a bagzó macskákat kell hallgatni...

2011. máj. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
fene. a nőstényünk ivartalanított, bárcsak tudnák ezt a környék nagyhangú kandúrjai is. azért köszi a figyelmed és a fáradtságot, hogy válaszoltál. azt hiszem veszek egy pár füldugót...
2011. máj. 31. 15:43
 3/3 anonim ***** válasza:

az enyém is ivartalanított, és így már nem is jönnek a közelébe a kandúrok, csak néha megtámadják szegényt.

pedig van viszonylag sok macska a környékünkön, de én nem szoktam hallani őket.

2011. máj. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!