Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy etessem a macskám?...

Hogy etessem a macskám? Reggel - este? Vagy csak este? Vagy amikor éhes lesz?

Figyelt kérdés
kösz a válaszokat :) csak ezt szeretném tudni hogyan a legjobb és legcélszerübb?
2009. márc. 17. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Az enyém szokott szólni. :) Szerintem te is észreveszed mikor éhes lesz:)
2009. márc. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Macska? Majd ő eldönti:) Egyébként komolyan: elvileg egy felnőtt cicának elég lenne kétszer ennie egy nap, reggel és délután.
2009. márc. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
A szomszédom úgy csinálja h kirakja neki a kaját és eszik amikor akar.
2009. márc. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Köztudott h a macska mindig enne, de mivel áltlában sokat is mozog, kell a kaja neki. Én mindig adok neki 3szor egy nap rendszeresen, délbe mindig az ebédből (leves, főzelék..mindent megeszik) aztán meg még nasit is amikor kéri :)
2009. márc. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elvileg naponta kétszer, reggel és estefelé.
2009. márc. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat ! én is ugyszoktam hogy kirakom neki a kaját és ha éhes akkor eszik de néha úgyérzem hogy kicsit túlvan etetve elég lenne neki ritkábban is.
2009. márc. 17. 20:27
 7/9 anonim ***** válasza:
elég reggel és este
2009. márc. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Általában a macskák nem hülyék, nem eszik túl magukat akkor sem, ha mindig van előttük kaja. Én arra gondoltam, hogy ha elvileg egy 400gr os konzerv kell neki egy nap, akkor az azért elég durva, hogy két adagban zabálja be, aztán kaja elvesz a meghatározott idő után, ha megette, ha nem. (Vannak akik ezt javasolják, hát lol)

A mieink mindig szólnak, ha éhesek, száraz állandóan van kint, konzervet igény szerint kapnak, és egyik sincs elhízva. :)

2009. márc. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
ha ki van ivartalanítva a macska, akkor, csak reggel és este, mert akkor hajlamosabbak az elhízásra. ha nincs ivartalanítva, akkor, akár egész nap ott lehet előtte, csak annyit eszik amennyitől jól lakik
2009. márc. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!