Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám folyton elakarja...

A macskám folyton elakarja vinni a kiscicát, eddig nem volt semmi baj azzal a helyel ahol volt szerintetek miért csinálja és mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 19:42
 1/6 anonim válasza:
már nem érzi ott biztonságban magát, miért baj ha máshová viszi?
2011. jún. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mert a házba akarja behozni
2011. jún. 1. 20:03
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem sokat piszkáltad, sokat nézegetted fogdostad mostanában attól szoktak ilyet csinálni, ilyenkor már nem érzik biztonságban a kicsiket azon a helyen és újjat keresnek nekik.
2011. jún. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meg akarja védeni a kiscicákat! veszélyt érez.
2011. jún. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Teljesen normális reakció. Csak köztetek akar lenni a picinyeivel:)

Nem tudsz az előszobában, előtérben egy kis zugot elkülöníteni neki? Biztosan boldog lenne tőle:)

2011. jún. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én cicám az előszobából az ágyamba akarta hurcolni a kicsiket éjjel, merthogy Ő velem szeretett volna lenni, de anyának is perfect volt. Így kiokoskodta, hogy őket hozza hozzám.A TE cicád azért akarja bevinni a házba mert bízik benned és ahol Te vagy, biztonságot jelent neki.Lehet megjelent egy kandúr a közelben, aki mint köztudott fészekrabló. Én a helyedben keresnék bent a házban egy helyet nekik.
2012. aug. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!