Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Fidesz, komolyan a következő...

A Fidesz, komolyan a következő év elején elakarja adni a nemrég megvásárolt Mol részvényeket? Tudtok erről valamit? Ennek mi értelme így?

Figyelt kérdés

[link]



A program miatt mentem a honlapra,hogy végre elolvassam,de ezen megakadt a szemem.


2011. júl. 27. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Erről még nem döntöttek,csak emlegetik. A jövő évi helyzettől függ,hogy mit tesznek.
2011. júl. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem "akarja", felmerült a lehetősége.

Ha viszont felmegy 32000-re időközben, akkor mit fog mondani vajon a Jobbik az eladásról? Nem fog annyira felmenni, de 24-25000 körül már járt a MOL. Az reális, és nyereséges üzlet lehetne.

2011. júl. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén? Már nem érdekel. Akkor döntöttem el, hogy hagyom az egészet a csudába, amikor Orbán a mellét verte, és büszkén mondta, hogy szakítottunk az IMF-fel, miközben ugyanazon a héten megvették a Mol-részvényeket, abból az IMF-pénzből, amit Bajnai hagyott a kasszában.

Ha akkor nem hányta el magát az összes magyar a fidesztől, akkor sosem fogja. Tán még akkor sem, amikor zárolják a magánszámlákat. Én ezt tudomásul vettem, és köszönöm szépen, de nem vagyok hajlandó egy ilyen balga, ostoba, befolyásolható birkanép között élni.

Pedig már a pénz is megvolt, hogy végre építhessünk egy családi házat vidéken. Az a pénz ara fog elmenni, hogy külföldön vegyünk egy lakást.

2011. júl. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, de természetesen a felvásárlási ár töredékéért, egy jelképes összegért kívánják piacra dobni.
2011. júl. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!